Banksy (1974)
Banksy ingelijste Maximum-kaart FDC met annuleringsstempel 24.02.2023 Kiev -2023
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 43 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |