Roger Raveel (1921-2013)
Offset “dubbende man”
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |