Paulus Jacob Teske (1879-1962)
stile leven
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 44 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |