Parkstadveilingen
  3. Ervaren verkoper
  5. Parkstadveilingen

Parkstadveilingen

Lid sinds 2025 / Heerlen, Nederland

4 aangeboden items / 11 verkochte items

Potterie Oud Delft - Potterie Delft Polychroom 22 - Delfts blauw handwerk collectors bord (Del_5) kopen? Bied vanaf 25!
Potterie Oud Delft (1921) Nederlands Potterie Delft Polychroom 22 - Delfts blauw handwerk collectors bord (Del_5)
Afmetingen 4 x 26 x 26 cm (h x b x d)
Gewicht 1200 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Potterie Oud Delft - Delfts blauw collectors bord: 1e eigenaar via de Kunsthandel (Del_4) kopen? Bied vanaf 22!
Potterie Oud Delft (1921) Nederlands Delfts blauw collectors bord: 1e eigenaar via de Kunsthandel (Del_4)
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
€ 22
Wedgwood - Bord uit serie Flowers of the Year Plate Collection, bloemen v/d maand augustus kopen? Bied vanaf 41!
Wedgwood (1759) Engels Bord uit serie Flowers of the Year Plate Collection, bloemen v/d maand augustus
Afmetingen 5 x 31 x 31 cm (h x b x d)
Gewicht 2000 g
€ 41
Kunstaardewerkfabriek Regina - Prachtig en volledig gaaf en uniek wandbord (PD_1_2e). kopen? Bied vanaf 20!
Kunstaardewerkfabriek Regina (1898) Nederlands Prachtig en volledig gaaf en uniek wandbord (PD_1_2e).
Afmetingen 5 x 26 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20