Lid sinds 2025 / Amsterdam, Nederland
3 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 84 x 105 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 89 x 75 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |