Rene78
  3. Ervaren verkoper
  5. Rene78

Rene78

Lid sinds 2018 / HAARLEM, Nederland

10 aangeboden items / 7 verkochte items

Hendrikus Roodenburg - Petunia's op tuinmuurtje te Wassenaar kopen? Bied vanaf 649!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Petunia's op tuinmuurtje te Wassenaar
Techniek Aquarel
Afmetingen 62 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 649
Hobbe Smith - Zaanse Schans kopen? Bied vanaf 299!
Hobbe Smith (1862-1942) Nederlands Zaanse Schans
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 44.5 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Harm Kamerlingh Onnes - Dames met kinderwagen jaren '50 kopen? Bied vanaf 79!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Dames met kinderwagen jaren '50
Techniek Potlood
Afmetingen 15.5 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Jan Makkes - Corsica 1977 *LAATSTE KEER* kopen? Bied vanaf 549!
Jan Makkes (1935-1999) Nederlands Corsica 1977 *LAATSTE KEER*
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 111 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 549
Ewoud de Kat - Boot op Strand kopen? Bied vanaf 99!
Ewoud de Kat (1904-1974) Nederlands Boot op Strand
Techniek Gouache
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
€ 99
Direct kopen
Ewoud de Kat - Havengezicht kopen? Bied vanaf 99!
Ewoud de Kat (1904-1974) Nederlands Havengezicht
Techniek Gouache
Afmetingen 49 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Ewoud de Kat - Stilleven kopen? Bied vanaf 99!
Ewoud de Kat (1904-1974) Nederlands Stilleven
Techniek Gouache
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen