Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
Petunia's op tuinmuurtje te Wassenaar
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 62 x 77 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |