Onbekend Japanse Satsuma vazen
| Afmetingen | 25 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |

Lid sinds 2026 / Bussum, Nederland
3 aangeboden items / 0 verkochte items
| Afmetingen | 25 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 38 x 35 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 70 x 86 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |