Corry Ammerlaan (1947)
Alle neuzen in dezelfde richting
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 16.4 x 20 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 950 g |

Lid sinds 2026 / Doetinchem, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Verbronsd |
| Gewicht | 950 g |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 114 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |