Lid sinds 2016 / Den Helder, Nederland
2 aangeboden items / 17 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 31 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |