rpa0304
  3. Ervaren verkoper
  5. rpa0304

rpa0304

Lid sinds 2014 / heemstede, Nederland

1 aangeboden items / 44 verkochte items

Ger Daniels - Gevederde slang kopen? Bied vanaf 150!
Ger Daniels (1943-2020) Nederlands Gevederde slang
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150