S-DN
  3. Ervaren verkoper
  5. S-DN

S-DN

Lid sinds 2020 / Aalst, België

1 aangeboden items / 10 verkochte items

Hubert Malfait - schilderij - Titel: boer met paard - handgesigneerd - ingelijst kopen? Bied vanaf 1950!
Hubert Malfait (1898-1971) Belgisch schilderij - Titel: boer met paard - handgesigneerd - ingelijst
Afmetingen 68 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.950
Direct kopen