Lid sinds 2024 / Lelystad, Nederland
2 aangeboden items / 2 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 61 x 81 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 45.5 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |