SBruggink
  3. Ervaren verkoper
  5. SBruggink

SBruggink

Lid sinds 2024 / Lelystad, Nederland

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Onbekend - landschap tafereel kopen? Bied vanaf 55!
Onbekend landschap tafereel
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Chris Dijkman - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 65!
Chris Dijkman (1879-1954) Nederlands Stadsgezicht
Afmetingen 45.5 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen