sealavender
  3. Ervaren verkoper
  5. sealavender

sealavender

Lid sinds 2025 / Vlagtwedde, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Carlo Moretti - Cobalt blauw wijnglas kopen? Bied vanaf 35!
Carlo Moretti (1958) Italiaans Cobalt blauw wijnglas
Afmetingen 19 x 8.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 35
Direct kopen