Onbekend Stilleven met bloemen
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 77 x 106 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Op Spieraam |