thuisgalerie
  5. thuisgalerie

thuisgalerie

Lid sinds 2011 / apeldoorn, Nederland

5 aangeboden items / 252 verkochte items

FA. (24 x Favoriet)
5 aangeboden items door deze verkoper
Brons (Onbekend) - modernistisch bronsje van man en vrouw kopen? Bied vanaf 35!
Brons (Onbekend) - modernistisch bronsje van man en vrouw

Beeld / Object

Geplaatst doorthuisgalerie

TechniekBrons
Afmetingen8 cm x 5 cm x 2.5 cm (h x b x d)
Eric Claus - "twee fluitspelers" kopen? Bied vanaf 185!
Eric Claus - "twee fluitspelers"

Beeld / Object

Geplaatst doorthuisgalerie

TechniekBrons
Afmetingen16 cm x 12.5 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Brons (Onbekend) - Hengst / Hommage aan Arthur Spronken kopen? Bied vanaf 275!
Brons (Onbekend) - Hengst / Hommage aan Arthur Spronken

Beeld / Object

Geplaatst doorthuisgalerie

TechniekBrons
Afmetingen22.5 cm x 13.5 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Marlene Dumas - HANDGESIGNEERDE affiche. kopen? Bied vanaf 180!
Marlene Dumas - HANDGESIGNEERDE affiche.

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorthuisgalerie

Jaartal1999
TechniekVaria
Afmetingen98 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Stefan Bleekrode - Lithografie "Krakau" kopen? Bied vanaf 185!
Stefan Bleekrode - Lithografie "Krakau"

Geplaatst doorthuisgalerie

Jaartal2017
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst