timvanleipsig
  3. Ervaren verkoper
  5. timvanleipsig

timvanleipsig

Lid sinds 2026 / Helmond, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Sjef van Schaijk - Onbekend kopen? Bied vanaf 1000!
Sjef van Schaijk (1901-1985) Nederlands Onbekend
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 109 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000