Sjef van Schaijk (1901-1985)
Onbekend
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 109 x 98 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |