TonJaspers
  3. Ervaren verkoper
  5. TonJaspers

TonJaspers

Lid sinds 2024 / Rucphen, Nederland

1 aangeboden items / 15 verkochte items

Hendrik Spilman - Stadsgezicht a.h. water | Slijkpoort Amersfoort kopen? Bied vanaf 250!
Hendrik Spilman (1721-1784) Nederlands Stadsgezicht a.h. water | Slijkpoort Amersfoort
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen