Wim Janssen (1946) Het Ommetje
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 116 x 154 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 750