Paul de Lussanet (1940)
Naakte dame
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 76 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |