VerlorenZoon
  3. Ervaren verkoper
  5. VerlorenZoon

VerlorenZoon

Lid sinds 2025 / 's-Gravenhage, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Hiroe Okubo - Shading Fragment VII 4/5 kopen? Bied vanaf 75!
Hiroe Okubo (1954) Japans Nederlands Shading Fragment VII 4/5
Afmetingen 92 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen