Werner4900
  3. Ervaren verkoper
  5. Werner4900

Werner4900

Lid sinds 2026 / Gentbrugge , België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Valerius De Saedeleer - Les grands arbres kopen? Bied vanaf 150!
Valerius De Saedeleer (1867-1941) Belgisch Les grands arbres
Techniek Ets
Afmetingen 770 x 780 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150