Lid sinds 2024 / Amsterdam, Nederland
3 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 48.5 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |