Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Ronald Boonacker - Curaçao, GERAHMT
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1991 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 80 x 60 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 57/99 |
Gesigneerde en genummerde zeefdruk, 220 volt uit 1991 van de Rotterdamse kunstenaar Hans Wap. Formaat 80n x 60 cm. Afgedrukt in een oplage van 99 exemplaren. De zeefdruk kan met passe partout ( formaat 100 x 70 cm) worden opgehaald in onze schatkamer Rotor in Gorinchem of zonder passe partout aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
In verband met onze grote collectie Wap kan de nummering op de foto afwijken van het beschreven werk.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Arkel, Niederlande | ||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Arkel, Niederlande |
Startzeit | 30-9-2022 um 15:16 |
Endzeit | 14-10-2022 um 22:33 |