Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1991 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 80 x 60 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 57/99 |
Gesigneerde en genummerde zeefdruk, 220 volt uit 1991 van de Rotterdamse kunstenaar Hans Wap. Formaat 80n x 60 cm. Afgedrukt in een oplage van 99 exemplaren. De zeefdruk kan met passe partout ( formaat 100 x 70 cm) worden opgehaald in onze schatkamer Rotor in Gorinchem of zonder passe partout aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
In verband met onze grote collectie Wap kan de nummering op de foto afwijken van het beschreven werk.
État | |||||||
État | Très bon | ||||||
Expédition | |||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Arkel, Les Pays-Bas | ||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Arkel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 30-9-2022 à 15:16 |
Heure de fin | 14-10-2022 à 22:33 |