Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: Marijke.
Materiaal: Litho op geschept papier.
Afmetingen blad: 33 cm x 25 cm
Oplage: Proefdruk.
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Jaartal: 1973.
Ingelijst: Nee.
Conditie: In zeer goede staat, maar links onderin een klein vouwlijntje. Na inlijsting niet meer zichtbaar.
Verzending: Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België € 20,-
ZZZW
Startzeit | 19-5-2018 um 14:34 |
Endzeit | 25-5-2018 um 20:34 |
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |