Gerrit Hendrik Göbell - „Winterlandschaft“ – Öl auf Leinwand
Ohrstecker aus 14-karätigem Gold in Herzform mit Diamanten im Brillantschliff
Moricz Goth - „Arbeitstiere“ – Kohle an Bord
Carl-Harry Stalhane - für Rörstrand: Steinzeugschale
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1900 |
Technik | Radierung |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 56 x 44 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 100 |
Karakteristieke compositie van Marius Bauer uit 1900. Ets op papier, met potlood gemonogrammeerd rechtsonder en genummerd linksonder (“No 69”). In goede conditie; blad heeft ingelijst gezeten want is sterker verkleurd binnen een vorig passe-partout en er zitten taperesten aan de rand bovenaan. Opnieuw ingelijst met passe-partout valt de verkleuring relatief weg. Literatuur: Van Wisselingh 126.
Afmetingen: 56cm x 44cm (blad), 44cm x 28cm (etsbeeld)
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Blad heeft ingelijst gezeten want is sterker verkleurd binnen een vorig passe-partout en er zitten taperesten aan de rand bovenaan. Opnieuw ingelijst met passe-partout valt de verkleuring relatief weg. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 6-6-2020 um 12:45 |
Endzeit | 20-6-2020 um 21:40 |