Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1900 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Impressionniste |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 56 x 44 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 |
Karakteristieke compositie van Marius Bauer uit 1900. Ets op papier, met potlood gemonogrammeerd rechtsonder en genummerd linksonder (“No 69”). In goede conditie; blad heeft ingelijst gezeten want is sterker verkleurd binnen een vorig passe-partout en er zitten taperesten aan de rand bovenaan. Opnieuw ingelijst met passe-partout valt de verkleuring relatief weg. Literatuur: Van Wisselingh 126.
Afmetingen: 56cm x 44cm (blad), 44cm x 28cm (etsbeeld)
État | |||
État | Bon | ||
Blad heeft ingelijst gezeten want is sterker verkleurd binnen een vorig passe-partout en er zitten taperesten aan de rand bovenaan. Opnieuw ingelijst met passe-partout valt de verkleuring relatief weg. | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Diemen, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-6-2020 à 12:45 |
Heure de fin | 20-6-2020 à 21:40 |