Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Paul Citroen uit 1971. Op de afbeelding zie je Aat Veldhoen en Paul Citroen met lange haren. Nummer: 100/100. Gesigneerd rechtsonder, met potlood, door Paul Citroe. Afmetingen: h57 x b76,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Startzeit | 12-1-2018 um 22:28 |
Endzeit | 19-1-2018 um 20:28 |
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |