Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets door Willem van den Berg
Voorstelling van Bisschop Fransiscus Benninck, Aartsbisschop van Utrecht
Losbladig, beeldmaat 29x23,5, bladmaat 49x32
Niet gesigneerd, gemonogrammeerd en gedateerd r.o. 'WvB 1928'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 20-3-2017 um 13:08 |
Endzeit | 30-3-2017 um 17:08 |