Marie Henry Mackenzie - The Stroomarkt in wintery Amsterdam ☆☆ Significantly reduced in price ☆☆
Theodoor Schaepkens - Romantic landscape
Johan Hendrik van Mastenbroek - Last offered - The ferry - winter view
Willem Boon - Oil on canvas, Composition 1964 - Framed
Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1956 |
Technique | Lithograph |
Support | Paper |
Framed | Not framed |
Dimensions | 24 x 40 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Reidar Magnus (Leipzig 1896 - Kopenhagen 1968)
Originele kleurenlithografie uit 1956.
Cobra.
Oplage: Proefdruk ("Provetryk")
Gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar.
Op de achterzijde van deze litho staat een andere proefdruk/ets van deze kunstenaar. (zie foto)
Het werk zal met passe partout en plexi cover verzonden worden in een veilige verpakking.
Magnus groeide op in Bergen, maar verhuisde in 1915 met zijn gezin naar Kristiania. Hij kreeg tuberculose en werd naar een sanatorium in Vejle in Denemarken gestuurd. Hij herstelde in Frankrijk en kwam daar in aanraking met Deense kunstenaars en vanaf 1928 woonde hij voornamelijk in Denemarken. Op de grafische school van de kunstacademie in Kopenhagen kreeg hij langzamerhand een centrale plaats in het Deense kunstleven. Hij was lid van de kunstenaarsgroep Koloristerne. Hij noemde zijn werken Mythographies en nam de motieven uit de oudheid en mythologie. Hij maakte vrijwel uitsluitend grafiek tot 1947-1948, toen hij weer begon te schilderen. Zowel zijn kleurenlitho's als schilderijen tonen invloed van de kunstenaars van de Cobra-groep, zoals Egill Jacobsen en Asger Jorn, maar Magnus was vaak zwaarder en somberder in zijn kleurgebruik. Hij stierf in 1968 aan tuberculose!
Condition | |||
Condition | Very good | ||
Shipment | |||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Wolvertem, Belgium | ||
Shipment | Parcel post | ||
Price | Up to 5 kg.
Guarantee | |||
Pick up | Yes, possible |
Location | Wolvertem, Belgium |
Start time | 6-1-2021 at 12:03 |
End time | 18-1-2021 at 20:53 |