Galerie Zien
  3. Seller
  5. Galerie Zien

Galerie Zien

Member since 2011 / Gorinchem, The Netherlands

30 items in auction / 860 sold items

FA. (53 x Favorite)
30 items put in auction by this seller
Buy Bram Bogart - figuratief werk op papier ‘ Doorn’ - 1958? Bid from 500!
Bram Bogart - figuratief werk op papier ‘ Doorn’ - 1958Drawing / Aquarelle

Added byGalerie Zien

End Time 09-12-2022 at 20:44

Year1958
TechniqueBrush (Ink)
Dimensions41.5 cm x 46.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Bruine stoel’ - 2004? Bid from 245!
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Bruine stoel’ - 2004Prints (signed)

Added byGalerie Zien

End Time 10-12-2022 at 19:51

Year2004
TechniqueEtching/Aquatint
Dimensions27 cm x 20 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap? Bid from 125!
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmapPrints (signed)

Added byGalerie Zien

End Time 12-12-2022 at 19:13

Year1993
TechniqueComputer print
Dimensions29.5 cm x 42 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde zeefdruk ‘The Big Bang’ - oplage 85 ex? Bid from 175!
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde zeefdruk ‘The Big Bang’ - oplage 85 exPrints (signed)

Added byGalerie Zien

End Time 12-12-2022 at 20:23

Year1993
TechniqueSilkscreen
Dimensions55.5 cm x 70 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Constant - ets - ‘de Stoel II’ - ingelijst? Bid from 275!
Constant - ets - ‘de Stoel II’ - ingelijstPrints (signed)

Added byGalerie Zien

End Time 12-12-2022 at 22:24

Year1972
TechniqueEtching
Dimensions45 cm x 47 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Simon Vinkenoog - ‘Louter genieten’ - oplage 75 - 1993 - incl. vier zeefdrukken? Bid from 150!
Simon Vinkenoog - ‘Louter genieten’ - oplage 75 - 1993 - incl. vier zeefdrukkenPrints (signed)

Added byGalerie Zien

End Time 12-12-2022 at 22:42

Year1993
TechniqueSilkscreen
Dimensions45 cm x 45 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Stoel in interieur’ - 2004? Bid from 245!
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Stoel in interieur’ - 2004Prints (signed)

Added byGalerie Zien

End Time 17-12-2022 at 20:03

Year2004
TechniqueEtching/Aquatint
Dimensions28.5 cm x 22 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Klaas Gubbels - houtdruk 'Koningsstoel ’ - 2006 - oplage HC? Bid from 350!
Klaas Gubbels - houtdruk 'Koningsstoel ’ - 2006 - oplage HCPrints (signed)

Added byGalerie Zien

End Time 17-12-2022 at 20:11

Year2006
TechniqueWood/Linocut
Dimensions42 cm x 32 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportHandmade Paper
FramedNot framed
Buy JCJ VANDERHEYDEN - fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex.? Bid from 595!
JCJ VANDERHEYDEN - fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex.Prints (signed)

Added byGalerie Zien

End Time 17-12-2022 at 20:18

Year2007
TechniqueSilkscreen
Dimensions55 cm x 71 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed

Buy Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998? Bid from 50!
Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998Prints (signed)

Added byGalerie Zien

End Time 18-06-2022 at 19:21

Year1998
TechniqueSilkscreen
Dimensions63.5 cm x 52 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Rik van Iersel - origineel werk op papier - 1983? Bid from 125!
Rik van Iersel - origineel werk op papier - 1983Drawing / Aquarelle

Added byGalerie Zien

End Time 02-07-2022 at 20:48

Year1983
TechniqueGouache
Dimensions48 cm x 65 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Peer Veneman - zeer grote ets ‘zonder titel’ - 1995? Bid from 185!
Peer Veneman - zeer grote ets ‘zonder titel’ - 1995Prints (signed)

Added byGalerie Zien

End Time 25-07-2022 at 20:54

Year1995
TechniqueEtching
Dimensions160 cm x 120 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979? Bid from 285!
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979Prints (signed)

Added byGalerie Zien

End Time 12-09-2022 at 22:48

Year1979
TechniqueLithograph
Dimensions49.5 cm x 65 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy John van 't Slot - en Arie van Geest - Prooi’ - 1982? Bid from 195!
John van 't Slot - en Arie van Geest - Prooi’ - 1982Prints & Editions

Added byGalerie Zien

End Time 08-10-2022 at 20:03

Year1982
TechniqueMixed printing techniques
Dimensions35 cm x 28 cm (h x b)
SignedHand signed
FramedNot framed
Buy Klaas Gubbels - houtdruk 'Hongaars kwartet ’ - 2006 - oplage EA? Bid from 350!
Klaas Gubbels - houtdruk 'Hongaars kwartet ’ - 2006 - oplage EAPrints (signed)

Added byGalerie Zien

End Time 08-10-2022 at 20:48

Year2006
TechniqueWood/Linocut
Dimensions32 cm x 45 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportHandmade Paper
FramedNot framed
Buy Jan Schoonhoven Jr. - reliëf - ‘zonder titel’ - 2020? Bid from 950!
Jan Schoonhoven Jr. - reliëf - ‘zonder titel’ - 2020Painting

Added byGalerie Zien

End Time 10-10-2022 at 20:27

Year2020
TechniqueMixed media
Dimensions30 cm x 30 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedOn stretcher
Buy Ger Lataster - abstracte litho - 1988 - oplage 100 ex? Bid from 85!
Ger Lataster - abstracte litho - 1988 - oplage 100 exPrints (signed)

Added byGalerie Zien

End Time 05-11-2022 at 20:36

Year1988
TechniqueLithograph
Dimensions76 cm x 56 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Ger Lataster - kleurrijke litho ‘zonder titel’ - 1988? Bid from 85!
Ger Lataster - kleurrijke litho ‘zonder titel’ - 1988Prints (signed)

Added byGalerie Zien

End Time 05-11-2022 at 20:39

Year1988
TechniqueLithograph
Dimensions79 cm x 56.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Klaas Gubbels - houtdruk 'Bruine kan ’ - 2006 - oplage 23? Bid from 350!
Klaas Gubbels - houtdruk 'Bruine kan ’ - 2006 - oplage 23Prints (signed)

Added byGalerie Zien

End Time 18-11-2022 at 19:03

Year2006
TechniqueWood/Linocut
Dimensions34.5 cm x 42.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportHandmade Paper
FramedNot framed
Buy Jan Cremer - zeefdruk ‘Landschap’ - 1989 - ingelijst? Bid from 225!
Jan Cremer - zeefdruk ‘Landschap’ - 1989 - ingelijstPrints (signed)

Added byGalerie Zien

End Time 25-11-2022 at 20:48

Year1989
TechniqueSilkscreen
Dimensions74.5 cm x 96.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap? Bid from 150!
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmapPrints (signed)

Added byGalerie Zien

End Time 25-11-2022 at 20:52

Period1945 to 1999
TechniqueComputer print
Dimensions42 cm x 29.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Jan Cremer - ‘Hartentulpen’ - grote zeefdruk - 2001 - oplage XV? Bid from 245!
Jan Cremer - ‘Hartentulpen’ - grote zeefdruk - 2001 - oplage XVPrints (signed)

Added byGalerie Zien

End Time 03-12-2022 at 20:37

Year2001
TechniqueSilkscreen
Dimensions76 cm x 57 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Ger Lataster - bronzen beeld ‘ Merel’ - 1966 - oplage 14.? Bid from 1350!
Ger Lataster - bronzen beeld ‘ Merel’ - 1966 - oplage 14.Sculpture / Object

Added byGalerie Zien

End Time 03-12-2022 at 20:43

Year1966
TechniqueBronze
Dimensions28.5 cm x 31 cm x 13.5 cm (h x b x d)
SignedHand signed
Buy Valerio Adami - Olympic Games of Barcelona - 1992? Bid from 200!
Valerio Adami - Olympic Games of Barcelona - 1992Prints (signed)

Added byGalerie Zien

End Time 03-12-2022 at 20:52

Year1992
TechniqueSilkscreen
Dimensions90 cm x 62 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Not registered yet?