Galerie Zien
  5. Galerie Zien

Galerie Zien

Lid sinds 2011 / Gorinchem, Nederland

23 aangeboden items / 1017 verkochte items

Ruven Levav - ‘De Gitarist’ - acryl op doek - 1993 kopen? Bied vanaf 175!
Ruven Levav (1948) Israëlisch Nederlands ‘De Gitarist’ - acryl op doek - 1993
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 175
1 bieding
Ruven Levav - ‘De Leeuwin’ - acryl op doek - 1991 kopen? Bied vanaf 175!
Ruven Levav (1948) Israëlisch Nederlands ‘De Leeuwin’ - acryl op doek - 1991
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 175
1 bieding
Theo Niermeijer - ijzeren object - zonder titel kopen? Bied vanaf 185!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands ijzeren object - zonder titel
Techniek IJzer
Afmetingen 19 x 9 x 8 cm (h x b x d)
€ 185
Reinhoud D'Haese - Aquatint uit de portfolio Impromptu - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Reinhoud D'Haese (1928-2007) Belgisch Aquatint uit de portfolio Impromptu - Ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Alphons Freijmuth - ets ‘Mythe’ - 1996 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 60!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands ets ‘Mythe’ - 1996 - ingelijst.
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Alphons Freijmuth - fraaie tekening - 1995 - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands fraaie tekening - 1995 - ingelijst
Techniek Potlood
Afmetingen 37 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Mark Brusse - ‘zonder titel’ - litho - 1998 kopen? Bied vanaf 60!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans ‘zonder titel’ - litho - 1998
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Jacques Tange - ‘Blue in a red room' - pastelkrijt op papier. kopen? Bied vanaf 550!
Jacques Tange (1960) Nederlands ‘Blue in a red room' - pastelkrijt op papier.
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 78 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Thomas Ankum - minimalistisch werk op doek - 1993 kopen? Bied vanaf 300!
Thomas Ankum (1961) Nederlands minimalistisch werk op doek - 1993
Techniek Acryl
Afmetingen 102 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Jef Verheyen - litho - 1981 - oplage 82 ex kopen? Bied vanaf 275!
Jef Verheyen (1932-1984) Belgisch litho - 1981 - oplage 82 ex
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Pearl Perlmuter - ‘To the right’ - abstracte ets - 1964 - ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Pearl Perlmuter (1915-2008) Amerikaans Nederlands ‘To the right’ - abstracte ets - 1964 - ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Pearl Perlmuter - ‘To the left’ - abstracte ets - 1965 - ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Pearl Perlmuter (1915-2008) Amerikaans Nederlands ‘To the left’ - abstracte ets - 1965 - ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Mark Brusse - ‘zonder titel’ - litho - 1997 kopen? Bied vanaf 10!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans ‘zonder titel’ - litho - 1997
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex kopen? Bied vanaf 10!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Afmetingen 46 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Charles Donker - prachtig gedetailleerde ets ‘Paardebloemen’ - oplage 80. kopen? Bied vanaf 295!
Charles Donker (1940) Nederlands prachtig gedetailleerde ets ‘Paardebloemen’ - oplage 80.
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Stan Klamer - Hier is het - kleurenets- 1994 kopen? Bied vanaf 60!
Stan Klamer (1951) Nederlands Hier is het - kleurenets- 1994
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Jan Henderikse - Zero - Gevouwen Dollar-shirt kopen? Bied vanaf 375!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Zero - Gevouwen Dollar-shirt
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Jan Snoeck - 5 Stoelen - 1995 - oplage 200 kopen? Bied vanaf 120!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands 5 Stoelen - 1995 - oplage 200
Afmetingen 73 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
JCJ VANDERHEYDEN - fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex. kopen? Bied vanaf 525!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex.
Afmetingen 55 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 525
Reinier Lucassen - gemengde techniek op papier ‘WAARHEID’ - 1986 kopen? Bied vanaf 425!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands gemengde techniek op papier ‘WAARHEID’ - 1986
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 57 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z kopen? Bied vanaf 275!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275