Galerie Zien
  5. Galerie Zien

Galerie Zien

Lid sinds 2011 / Gorinchem, Nederland

49 aangeboden items / 818 verkochte items

FA. (52 x Favoriet)
49 aangeboden items door deze verkoper
Laatste
kans
Armando - litho -2003 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 125!
Armando - litho -2003 - oplage 60 ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2003
TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven Jr. - reliëf - ‘zonder titel’ - 2020 kopen? Bied vanaf 950!
Jan Schoonhoven Jr. - reliëf - ‘zonder titel’ - 2020

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2020
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2004

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen28.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Geitje' - 2007 kopen? Bied vanaf 145!
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Geitje' - 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - zeldzame litho op Japans papier - 1958 - oplage 20 kopen? Bied vanaf 85!
Jef Diederen - zeldzame litho op Japans papier - 1958 - oplage 20

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1958
TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - kleurrijke litho - 1971 kopen? Bied vanaf 20!
Jef Diederen - kleurrijke litho - 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier ‘Appels’ - 2007 kopen? Bied vanaf 145!
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier ‘Appels’ - 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - zeefdruk ‘Landschap’ - 1989 - ingelijst kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer - zeefdruk ‘Landschap’ - 1989 - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1989
Afmetingen74.5 cm x 96.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jan Montyn - ets - Message - 1967 - oplage 10 kopen? Bied vanaf 1!
Jan Montyn - ets - Message - 1967 - oplage 10

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1967
TechniekEts
Afmetingen64.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Gat in de heg' - 2007 kopen? Bied vanaf 145!
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Gat in de heg' - 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2007
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
John van 't Slot - en Arie van Geest - Prooi’ - 1982 kopen? Bied vanaf 225!
John van 't Slot - en Arie van Geest - Prooi’ - 1982

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1982
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen35 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Roede - tekening ‘zonder titel’ - 1985 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Roede - tekening ‘zonder titel’ - 1985

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1985
TechniekPotlood
Afmetingen53 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Corneille - litho ‘Femme pour sofa’ - 1975 - oplage 100 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - litho ‘Femme pour sofa’ - 1975 - oplage 100

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen23 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 140!
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

TechniekComputerprint
Afmetingen29.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Casper Faassen - In gedachten - zeefdruk/collage - 2003 kopen? Bied vanaf 275!
Casper Faassen - In gedachten - zeefdruk/collage - 2003

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2003
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen99.5 cm x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Otto - litho - zonder titel- 1993 kopen? Bied vanaf 45!
Peter Otto - litho - zonder titel- 1993

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - abstracte litho - 1988 - oplage 100 ex kopen? Bied vanaf 90!
Ger Lataster - abstracte litho - 1988 - oplage 100 ex

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - grote litho - De schilder’ - 1988 kopen? Bied vanaf 95!
Ger Lataster - grote litho - De schilder’ - 1988

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier - 2007 kopen? Bied vanaf 145!
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier - 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leon Adriaans - kleuren ets ‘zonder titel’ -1985 kopen? Bied vanaf 110!
Leon Adriaans - kleuren ets ‘zonder titel’ -1985

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harrie Gerritz - ‘Toren in de nacht’ - zeefdruk - 1996 kopen? Bied vanaf 85!
Harrie Gerritz - ‘Toren in de nacht’ - zeefdruk - 1996

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1996
Afmetingen67.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerriet Postma - zonder titel - olieverf op papier - ingelijst kopen? Bied vanaf 295!
Gerriet Postma - zonder titel - olieverf op papier - ingelijst

Geplaatst doorGalerie Zien

Afmetingen43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank van Hemert - zeefdruk - zonder titel- 1994 kopen? Bied vanaf 75!
Frank van Hemert - zeefdruk - zonder titel- 1994

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1994
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Absint’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Absint’ - 2004

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen27 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z kopen? Bied vanaf 320!
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
JCJ VANDERHEYDEN - fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex. kopen? Bied vanaf 595!
JCJ VANDERHEYDEN - fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2007
Afmetingen55 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - 1972 - Hommage pour le DCA du Vietnam du Nord - 1972 kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn - 1972 - Hommage pour le DCA du Vietnam du Nord - 1972

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Chevrolet' - 2007 kopen? Bied vanaf 145!
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Chevrolet' - 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2007
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2020
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Michel Seuphor - zeefdruk uit 64 Hexagrammes du Yi-King - 1986 kopen? Bied vanaf 75!
Michel Seuphor - zeefdruk uit 64 Hexagrammes du Yi-King - 1986

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1986
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1986
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1986
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Reinier Lucassen - ets ‘KRITIK’ - 2004 - oplage 30 kopen? Bied vanaf 95!
Reinier Lucassen - ets ‘KRITIK’ - 2004 - oplage 30

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2004
TechniekEts
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Benjamin Vautier - ‘Kunst’ - gesigneerd zeefdruk - oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 350!
Benjamin Vautier - ‘Kunst’ - gesigneerd zeefdruk - oplage 100 ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - Astres et Desastres - 1970 kopen? Bied vanaf 75!
Pierre Alechinsky - Astres et Desastres - 1970

Affiches

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 46 cm (h x b)
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

TechniekComputerprint
Afmetingen42 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Wolkers - zeefdruk uit 1993 - Winterbeelden. kopen? Bied vanaf 225!
Jan Wolkers - zeefdruk uit 1993 - Winterbeelden.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1993
Afmetingen31 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - grote kleurenets uit 1981 - oplage 30 ex. kopen? Bied vanaf 95!
Ger Lataster - grote kleurenets uit 1981 - oplage 30 ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1981
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - grote kleurenets uit 1976 - oplage 40 ex. kopen? Bied vanaf 85!
Ger Lataster - grote kleurenets uit 1976 - oplage 40 ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1976
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Munster - pyrografie op papier - IK - 2001 kopen? Bied vanaf 175!
Jan van Munster - pyrografie op papier - IK - 2001

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2001
Afmetingen30.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 50!
Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1998
Afmetingen63.5 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - zeefdruk in CoBrA-stijl - 1951/1987 kopen? Bied vanaf 265!
Corneille - zeefdruk in CoBrA-stijl - 1951/1987

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1987
Afmetingen49 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1993
TechniekComputerprint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rik van Iersel - origineel werk op papier - 1983 kopen? Bied vanaf 125!
Rik van Iersel - origineel werk op papier - 1983

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1983
TechniekGouache
Afmetingen48 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - litho ‘ Compositie V’ – 1984 - ingelijst kopen? Bied vanaf 725!
Jan Schoonhoven - litho ‘ Compositie V’ – 1984 - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peer Veneman - zeer grote ets ‘zonder titel’ - 1995 kopen? Bied vanaf 185!
Peer Veneman - zeer grote ets ‘zonder titel’ - 1995

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen160 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde zeefdruk ‘The Big Bang’ - oplage 85 ex kopen? Bied vanaf 175!
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde zeefdruk ‘The Big Bang’ - oplage 85 ex

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1993
Afmetingen55.5 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst