Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage 100 ex

Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage 100 ex kopen? Bied vanaf 275!
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage 100 ex kopen? Bied vanaf 275!Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage 100 ex kopen? Bied vanaf 275!Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage 100 ex kopen? Bied vanaf 275!Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage 100 ex kopen? Bied vanaf 275!
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1987
Stijl Minimalistisch
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Een fraaie zeefdruk van Jan Schoonhoven uit 1987.
Het werk is gesigneerd en genummerd oplage 89/100.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 20,00