JJvanWijk
  3. Seller
  5. JJvanWijk

JJvanWijk

Member since 2015 / Woudrichem, The Netherlands

5 items in auction / 697 sold items

FA. (41 x Favorite)
5 items put in auction by this seller

Buy Francesca Zijlstra - Uniek werk in steen | zonder titel | 1997? Bid from 950!
Francesca Zijlstra - Uniek werk in steen | zonder titel | 1997Sculpture / Object
Added byJJvanWijk
End Time 29-08-2022 at 22:51
Year1997
TechniqueStone
Dimensions13 cm x 6 cm x 4 cm (h x b x d)
SignedHand signed
Buy Carolein Smit - Sculptuur | 'Liggend jongetje met bal ' | 2005? Bid from 300!
Carolein Smit - Sculptuur | 'Liggend jongetje met bal ' | 2005Sculpture / Object
Added byJJvanWijk
End Time 29-08-2022 at 22:54
Year2005
TechniqueBronzed
Dimensions7 cm x 5 cm x 14 cm (h x b x d)
Weight490 g
Buy Jac Gijzen - olieverf op doek | 'zonder titel' | 1991 (ZEER GROOT)? Bid from 1950!
Jac Gijzen - olieverf op doek | 'zonder titel' | 1991 (ZEER GROOT)Painting
Added byJJvanWijk
End Time 05-09-2022 at 21:33
Year1991
TechniqueOil paint
Dimensions170 cm x 150 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Buy Willy Boers - gouache op papier - gemaroufleerd op doek | 'zonder titel' | 1952? Bid from 4950!
Willy Boers - gouache op papier - gemaroufleerd op doek | 'zonder titel' | 1952Painting
Added byJJvanWijk
End Time 05-09-2022 at 21:41
Year1952
TechniqueGouache
Dimensions71 cm x 57 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportMarouflé
FramedFramed
Buy Herman Berserik - handgesigneerd ets | 'Scheveningen 2' | 1987 (KLEINE OPLAGE)? Bid from 100!
Herman Berserik - handgesigneerd ets | 'Scheveningen 2' | 1987 (KLEINE OPLAGE)Prints (signed)
Added byJJvanWijk
End Time 11-09-2022 at 22:30
Year1987
TechniqueEtching
Dimensions15 cm x 20 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportHandmade Paper
FramedNot framed
Not registered yet?