JJvanWijk
  5. JJvanWijk

JJvanWijk

Lid sinds 2015 / Woudrichem, Nederland

100 aangeboden items / 902 verkochte items

Marianne Aulman - handgesigneerde litho | 'Misterio del Mar I' | 1994 kopen? Bied vanaf 40!
Marianne Aulman (1956) Nederlands handgesigneerde litho | 'Misterio del Mar I' | 1994
TechniekLitho
Afmetingen38 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 40
Marianne Aulman - handgesigneerde litho | 'Incisioni Rupestri IV' | 1994 kopen? Bied vanaf 40!
Marianne Aulman (1956) Nederlands handgesigneerde litho | 'Incisioni Rupestri IV' | 1994
TechniekLitho
Afmetingen54 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Marianne Aulman - handgesigneerde litho | 'Atlantis' | 2000 kopen? Bied vanaf 40!
Marianne Aulman (1956) Nederlands handgesigneerde litho | 'Atlantis' | 2000
TechniekLitho
Afmetingen60 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Guus Koenraads - handgesigneerde zeefdruk | 'Landart' | 1996 kopen? Bied vanaf 40!
Guus Koenraads (1949) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Landart' | 1996
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Marianne Aulman - handgesigneerde litho | 'King and castle X' | 1995 kopen? Bied vanaf 40!
Marianne Aulman (1956) Nederlands handgesigneerde litho | 'King and castle X' | 1995
TechniekLitho
Afmetingen56 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Mark Brusse - handgesigneerde collage en litho op papier | 1980 kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans handgesigneerde collage en litho op papier | 1980
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Louis Baltussen - handgesigneerde zeefdruk | 'Zonder titel' | 1996 kopen? Bied vanaf 40!
Louis Baltussen (1953) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Zonder titel' | 1996
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Henk Olijve - handgesigneerd print | 'Bericht voor de vissers' | 1996 kopen? Bied vanaf 50!
Henk Olijve (1965) Nederlands handgesigneerd print | 'Bericht voor de vissers' | 1996
TechniekComputerprint
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Piet Fioole - drie luik handgesigneerde zeefdrukken | '96.100' | 1996 kopen? Bied vanaf 75!
Piet Fioole (1943) Nederlands drie luik handgesigneerde zeefdrukken | '96.100' | 1996
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Wim van Willegen - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'P VIII' | 1999 kopen? Bied vanaf 50!
Wim van Willegen (1949) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'P VIII' | 1999
Afmetingen50 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Robert Zandvliet - Olieverf en tempera op doek | 'Zonder titel' | 1992 (MUSEAAL WERK) kopen? Bied vanaf 16500!
Robert Zandvliet (1970) Nederlands Olieverf en tempera op doek | 'Zonder titel' | 1992 (MUSEAAL WERK)
TechniekTempera
Afmetingen154 x 213 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 16.500
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands gemengde techniek - zonder titel - 2000 (LUXE INGELIJST)
TechniekAquarel
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
TechniekAquarel
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Clemens Briels - Beschilderd sculptuur | 'The mower of croix de Chenevaux' (IN PRIJS VERLAAGD) kopen? Bied vanaf 1000!
Clemens Briels (1946) Nederlands Beschilderd sculptuur | 'The mower of croix de Chenevaux' (IN PRIJS VERLAAGD)
Afmetingen58 x 47 x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.000
Frans Bianchi - Aquarel op papier | 'Leuvehaven Rotterdam' | 1995 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 750!
Frans Bianchi (1951) Nederlands Aquarel op papier | 'Leuvehaven Rotterdam' | 1995 (INGELIJST)
TechniekAquarel
Afmetingen77 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Chris van Geest - Olieverf op doek | 'Wie de schoen past, trekke hem aan' | Eind jaren '80 kopen? Bied vanaf 500!
Chris van Geest (1942) Nederlands Olieverf op doek | 'Wie de schoen past, trekke hem aan' | Eind jaren '80
Afmetingen62 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Chris van Geest - Olieverf op doek | 'Het uitzicht (2)' | Eind jaren '80 kopen? Bied vanaf 500!
Chris van Geest (1942) Nederlands Olieverf op doek | 'Het uitzicht (2)' | Eind jaren '80
Afmetingen68 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Casper Faassen - Unieke collage met zeefdruk | 'Staand naakt (met Picasso)' | 2003 kopen? Bied vanaf 225!
Casper Faassen (1975) Nederlands Unieke collage met zeefdruk | 'Staand naakt (met Picasso)' | 2003
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen76 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Guillaume Le Roy - houtsnede - zonder titel - Prent 190 (GROOT WERK) kopen? Bied vanaf 70!
Guillaume Le Roy (1938-2008) houtsnede - zonder titel - Prent 190 (GROOT WERK)
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen88 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 70
Casper Faassen - Unieke collage met zeefdruk | 'Staand naakt' | 2003 kopen? Bied vanaf 225!
Casper Faassen (1975) Nederlands Unieke collage met zeefdruk | 'Staand naakt' | 2003
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen76 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Carel Visser - Houtsnede | 'Zonder titel' | 1999 kopen? Bied vanaf 200!
Carel Visser (1928-2015) Houtsnede | 'Zonder titel' | 1999
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen21 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Annora Spence - kleurenzeefdruk | 'The beach hut' kopen? Bied vanaf 100!
Annora Spence (1963) kleurenzeefdruk | 'The beach hut'
Afmetingen40 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
A.R. Penck - Kleurenlitho | 'Pferd' | 1991 (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 600!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Kleurenlitho | 'Pferd' | 1991 (Ingelijst)
TechniekOffset
Afmetingen81 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Albert Niemeyer - handgesigneerde zeefdruk | 'Zonder titel' kopen? Bied vanaf 50!
Albert Niemeyer (1951) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Zonder titel'
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
JAS - handgesigneerde zeefdruk | 'Red Shine' | 1994 kopen? Bied vanaf 80!
JAS (1945-2002) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Red Shine' | 1994
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Kees Okx - handgesigneerde kleurenets | 'Blauwe vlucht' | 1969 kopen? Bied vanaf 50!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands handgesigneerde kleurenets | 'Blauwe vlucht' | 1969
TechniekEts
Afmetingen56 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Dick van 't Wout - handgesigneerde ets | 'Zonder titel' | 1978 kopen? Bied vanaf 50!
Dick van 't Wout (1934) Nederlands handgesigneerde ets | 'Zonder titel' | 1978
TechniekEts
Afmetingen62 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Sipke Huismans - handgesigneerde ets | 'Een grote dorst' | 1967 kopen? Bied vanaf 70!
Sipke Huismans (1938) Nederlands handgesigneerde ets | 'Een grote dorst' | 1967
TechniekEts
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Pepe Gregoire - handgesigneerde zeefdruk | 'Zonder titel' kopen? Bied vanaf 50!
Pepe Gregoire (1950) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Zonder titel'
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Lucebert - handgesigneerde zeefdruk | 'Poetry' | 1990 kopen? Bied vanaf 300!
Lucebert (1924-1994) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Poetry' | 1990
Afmetingen32 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Ton van Os - handgesigneerde ets/aquatint | 'IV' | 1972 kopen? Bied vanaf 50!
Ton van Os (1941) Nederlands handgesigneerde ets/aquatint | 'IV' | 1972
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Antoni Tapies - handgesigneerde ets/aquatint | 'Le Pied' | 1969 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 950!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans handgesigneerde ets/aquatint | 'Le Pied' | 1969 (INGELIJST)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen70 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950
Pieter Holstein - handgesigneerde litho | zonder titel | 1984 kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Holstein (1934) Nederlands handgesigneerde litho | zonder titel | 1984
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Elisabeth van Vreeswijk - handgesigneerde litho | 'Madelieven' | 1999 kopen? Bied vanaf 50!
Elisabeth van Vreeswijk (1955) Nederlands handgesigneerde litho | 'Madelieven' | 1999
TechniekLitho
Afmetingen30 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Simon Kramer - gouache op papier | 'Koorddanseres' (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 80!
Simon Kramer (1940-2015) Nederlands gouache op papier | 'Koorddanseres' (UNIEK WERK)
TechniekGouache
Afmetingen69 x 81 cm (h x b)
€ 80
Chabab Tayefeh Mohajer - gemengde techniek op papier | Zonder titel | 1988 kopen? Bied vanaf 100!
Chabab Tayefeh Mohajer (1951) Iraans gemengde techniek op papier | Zonder titel | 1988
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Coos Dieters - handgesigneerde zeefdruk | 'Bed III' | 1976 kopen? Bied vanaf 40!
Coos Dieters (1946) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Bed III' | 1976
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Fred Fritschij - Aquarel op papier | 'Bickerseiland Amsterdam' (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 50!
Fred Fritschij (1932) Nederlands Aquarel op papier | 'Bickerseiland Amsterdam' (UNIEK WERK)
TechniekAquarel
Afmetingen39 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Aras Kareem - gemengde techniek op papier | 'Zonder titel' | 1995 kopen? Bied vanaf 300!
Aras Kareem (1961) Nederlands Irakees gemengde techniek op papier | 'Zonder titel' | 1995
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Oxydiaen - pastel op papier | 'Voor 'n Kinderprentenboek' | 1989 kopen? Bied vanaf 50!
Oxydiaen (1912-2000) Nederlands pastel op papier | 'Voor 'n Kinderprentenboek' | 1989
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Rien Bout - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Vaas' | 1992 kopen? Bied vanaf 40!
Rien Bout (1937-2003) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Vaas' | 1992
Afmetingen56 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Michael Jepkes - handgesigneerde ets/aquatint | 'De Amazone' | Épreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 10!
Michael Jepkes (1938) Nederlands handgesigneerde ets/aquatint | 'De Amazone' | Épreuve d'artiste
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen45 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Theo van der Horst - gemengde techniek op papier | 1973 kopen? Bied vanaf 100!
Theo van der Horst (1921-2003) Nederlands gemengde techniek op papier | 1973
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 280!
TechniekLitho
Afmetingen40 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 280
Arhan Gunermengi - acrylverf op papier | 'Berkenbos' | 1997 kopen? Bied vanaf 75!
Arhan Gunermengi (1947) Nederlands acrylverf op papier | 'Berkenbos' | 1997
TechniekAcryl
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Hans Innemee - handgekleurde zeefdruk | 'Being Blue' | 2003 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 300!
Hans Innemee (1951) Nederlands handgekleurde zeefdruk | 'Being Blue' | 2003 (UNIEK WERK)
Afmetingen50 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Brons (Onbekend) - bronzen sculptuur | 'Buste van een jonge vrouw' kopen? Bied vanaf 400!
Brons bronzen sculptuur | 'Buste van een jonge vrouw'
TechniekBrons
Afmetingen31 x 30 x 17 cm (h x b x d)
€ 400