Member since 2021 / Utrecht, The Netherlands
9 items in auction / 6 sold items
Technique | Gouache |
Dimensions | 26 x 34 cm (h x w) |
Signed | Unsigned/Print signed |
Support | Cardboard |
Technique | Mixed media |
Dimensions | 28 x 36 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 23 x 31 cm (h x w) |
Support | Paper |
Technique | Pencil |
Dimensions | 18 x 21 cm (h x w) |
Support | Paper |
Technique | Pencil |
Dimensions | 22.5 x 15 cm (h x w) |
Support | Paper |
Technique | Pencil |
Dimensions | 22 x 15 cm (h x w) |
Support | Paper |
Technique | Pen (Ink) |
Dimensions | 35 x 50 cm (h x w) |
Support | Paper |
Technique | Charcoal |
Dimensions | 52 x 42 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Charcoal |
Dimensions | 50 x 30 cm (h x w) |
Support | Paper |