Member since 2016 / enschede, The Netherlands
5 items in auction / 43 sold items
Technique | Oil paint |
Dimensions | 60 x 50 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Canvas |
Framed | Framed |
Technique | Lithograph |
Dimensions | 41 x 30 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 40 x 68 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Oil paint |
Dimensions | 56 x 66 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Canvas |
Framed | Framed |
Technique | Etching |
Dimensions | 43 x 33 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |