eppie
  5. eppie

eppie

Lid sinds 2016 / enschede, Nederland

6 aangeboden items / 42 verkochte items

Cornelis de Zeeuw - Dorpsgezicht A ter Hell kopen? Bied vanaf 70!
Cornelis de Zeeuw Nederlands Dorpsgezicht A ter Hell
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Jan Kelderman - Kerk te Straatsburg kopen? Bied vanaf 55!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Kerk te Straatsburg
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Hans van Dokkum - Schelpen kopen? Bied vanaf 50!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Schelpen
TechniekLitho
Afmetingen41 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jan Kagie (jr.) - Plas bij Schipluiden kopen? Bied vanaf 60!
Jan Kagie (jr.) (1907-1991) Nederlands Plas bij Schipluiden
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
H. Noordam - Landschap kopen? Bied vanaf 60!
H. Noordam (1938) Nederlands Landschap
Afmetingen56 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Johan Hemkes - Winschoten toren kopen? Bied vanaf 60!
Johan Hemkes (1894-1988) Nederlands Winschoten toren
TechniekEts
Afmetingen43 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60