eppie
  3. Ervaren verkoper
  5. eppie

eppie

Lid sinds 2016 / enschede, Nederland

7 aangeboden items / 57 verkochte items

Jan Sluijters - Baby in de wieg kopen? Bied vanaf 31!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Baby in de wieg
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 31
Direct kopen
Franciscus Leonardus Corsius - Hollans landschap kopen? Bied vanaf 220!
Franciscus Leonardus Corsius (1933-2013) Nederlands Hollans landschap
Afmetingen 85 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 220
Direct kopen
Cornelis Brandenburg - Westerkerk in kleur - ingelijst - 24266 kopen? Bied vanaf 80!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Westerkerk in kleur - ingelijst - 24266
Techniek Ets
Afmetingen 55 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Cees Landsaat - OP DE BOERDERIJ kopen? Bied vanaf 50!
Cees Landsaat (1948-2007) Nederlands OP DE BOERDERIJ
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 51 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Bernhard Medema - Zonnig boerentafereel met kippen. kopen? Bied vanaf 52!
Bernhard Medema (1891-1982) Nederlands Zonnig boerentafereel met kippen.
Afmetingen 34 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 52
Direct kopen
Adriaan Terhell - Hollands landschap kopen? Bied vanaf 85!
Adriaan Terhell (1863-1949) Nederlands Hollands landschap
Techniek Gouache
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Henk Beeuwkes - Gaasterland Friesland Koeien kopen? Bied vanaf 110!
Henk Beeuwkes (1933) Nederlands Gaasterland Friesland Koeien
Techniek Fotocollage
Afmetingen 31 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Direct kopen