Yvon Trossèl - Vase/poisson des grands fonds
Jan Voets - Acrylique sur carton, Femme allongée – Encadrée - 1977
Villeroy en Boch - Grande plaque murale Vieux Rhodes Boch Belgique
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Prachtig werk van Munthe,Gerhard Arij Ludvig 1875-1927 ,het verkeerd in uitmuntende staat , de vorige eigenaar had het uiterfenis verkkregen en dacht dat hij kapitalen had verkregen ( wat ook zo was ) en had het daarom goed verpakt onder zijn bed verstopt waar het meer als 20 jaar heeft gelegen ,en nu is hij er zelf niet meer maar het schilderij wel in zeer goede staat .
Afmetingen doek 26x42 cm afgewerkt met een mooie lijst die het geheel compleet maakt ,en een mooi schilderij heeft zijn waarde daarom is een bod boven de €1999 redelijk.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-12-2017 à 12:45 |
Heure de fin | 14-12-2017 à 12:50 |