Monica Rotgans - En conversation
Janko Berman - Forme abstraite
Vincent van Ginneke - Objet annuel de la foire d'art du verre 1999
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Klassieke ets door Jan Poortenaar
Voorstelling van kasteel Edinburgh
Losbladig, beeldmaat 12x8, bladmaat 23x18
Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Poortenaar'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-3-2017 à 14:42 |
Heure de fin | 1-4-2017 à 15:42 |