Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Een zeer fraaie sjabloondruk op handgeschept papier van Klaas Gubbels uit 2016, geinspireerd op het wereldberoemde doek van Henri Matisse.
Het werk is gesigneerd, betiteld en genummerd (oplage slechts 9 stuks).
Een sjabloondruk wordt vervaardigd d.m.v. een (papieren) mal die handmatig ingekleurd wordt, waardoor het een uniek werk wordt.
De verf is dik aangebracht waardoor de kwast aanzetten duidelijk te zien zijn.
Het werk is verdiept ingelijst in wit essen lijst, de afmetingen zijn: 57 x 50 cm (incl. lijst) en is in perfecte conditie.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Arkel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-5-2017 à 20:37 |
Heure de fin | 16-5-2017 à 20:37 |
Le lot se trouve à | Arkel, Les Pays-Bas |