Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Bijzondere ets van Oscar Verpoorten, in de voor hem kenmerkende stijl. De ets is met potlood gesigneerd, van titel en oplage voorzien (53 / 100). Het beeld is ongeveer 27 x 18 cm. De ets is ingelijst in een aluminium lijst van 41 x 31 cm. Op de achterkant het etiket van de kunstenaar. De conditie van lijst en werk is zeer goed.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of aangetekend worden verzonden op kosten van de koper.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Breda, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Breda, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-5-2018 à 15:09 |
Heure de fin | 10-1-2019 à 16:19 |