Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Piet van Wijngaerdt - Rozen - 1960
Grondlegger van de Bergense School
Gesigneerd rb en verso. Gedateerd '60.
hxb 27x34 cm incl lijst
Bij voorkeur afhalen. Kan ook worden verzonden.
Expédition | |
Heure de début | 14-4-2015 à 9:09 |
Heure de fin | 21-4-2015 à 9:09 |