Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
3
rivaltini-gouda-platelen-vaasje
Glas / Keramiek

Rivaltini Gouda - platelen vaasje

Platelen vaasje van een obscuur Gouds plateelfabriekje wat kort heeft bestaan. Geproduceerd in de eind jaren'50 of begin jaren'60, heeft duidelijke overenkomsten met werk van Flora en Regina uit die periode. Mat blauw geglazuurd en voorzien van ...

€ 12,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
corneille-bord-vuurvogel-rode-vogel
Glas / Keramiek

Het bord "De Vuurvogel" van Corneille heeft een signatuur aan voor- en achterzijde.

Doorsnede 30 cm. Gesigneerd in de druk, voor- en achterkant.

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
mplein
murano-aquarium-master-eugenio-ferro-design-f-ragazzi-isola-di-murano-venezia
Glas / Keramiek

Dimensioni :
Altezza 15,5 cm
Larghezza 21 cm
Peso 2630 gr.

Murano MasterFrancesco Ragazzi - Vetreria Eugenio Ferro & C.. VAM 050 Ferro Lazzarini

€ 199,00
Eindtijd
Geplaatst door
ristorante
clemens-briels-gedecoreerde-vaas-nuon-looking-for-a-landing
Glas / Keramiek

Vaas exclusief voor Nuon, beperkte oplage
Ontwerp: Clemens Briels
Tekst: Strip in de 21st century + looking for a landing
Jaar: 1999
Signatuur: onderaan de vaas
Hoogte: 18.5 cm
Diameter: 13 cm
Conditie: nieuwstaat.

...
€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
Goedgevonden
cobalt-blauw-leerdam-vaasje
Glas / Keramiek

Cobalt blauw Leerdam vaasje uit de jaren'20-'30. Ontwerp mogelijk van Cornelis de Lorm of A.D. Copier. Niet gemerkt, in prima onbeschadigde conditie.

Afmetingen; 15 cm hoog en 11 cm in diameter

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
ritzenhoff-glaswerke-marsberg-cobalt-blauw-vintage-glazen-bubbel-vaasje
Glas / Keramiek

Ritzenhoff Glaswerke Marsberg - Cobalt blauw vintage glazen bubbel vaasje

In prima onbeschadigde conditie en gemerkt met een sticker.

Afmetingen; 20,5 cm hoog en 6,5 cm in diameter

€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
empoli-grote-oranje-rode-optische-vaas
Glas / Keramiek

Zeer mooie rood oranje hand geblazen optische vaas zeer waarschijnlijk geproduceerd bij een van de Italiaanse glasfabrieken in Empoli of Florence. De vaas is helaas niet gemerkt. In prima onbeschadigde conditie, geen aanslag wel wat licht op de bodem van de vaas.

Afmetingen; 35 cm hoog ...

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
hanna-mobach-kunstaardewerken-wandtegel-van-een-jongen-met-speelgoed-auto
Glas / Keramiek

Hanna Mobach - Kunstaardewerken wandtegel van een jongen met speelgoed auto. In goede conditie, heeft aan de achterzijde twee kleine restauraties. Zowel aan de voorkant als aan de achterkant gemerkt met een ingedrukt merk.

Afmetingen; 19 cm hoog en 7,5 cm breed

...
€ 27,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
pols-potten-geel-porseleinen-bolvaasje
Glas / Keramiek

Mooi geel porseleinen bolvaasje van Pols Potten. Mooi strak en simpel ontwerp. In prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde gemerkt.

Afmetingen;

€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
russel-tiglia-rit-groot-aardewerken-wandbord-met-slibdecoratie
Glas / Keramiek

Mooi groot rood aardewerken of terracotta wandbord met geometrische slibdecoratie. In prima onbeschadigde conditie, aan de achterzijde met de hand gemerkt RIT.

Afmetingen; 33 cm in diameter

€ 23,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
glasobjecten-kristallen-fruit
Glas / Keramiek

Fruit van Boheems kristal

Deze kristallen set fruit bestaat uit een ‘Peer’ en ‘Pruim’; alle twee de objecten hebben aan de bovenzijde een steeltje/blaadje en een spiraal binnenin het glas. Daarnaast zijn er enige kleine druppels in aangebracht. De gebr...

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
DuBoisDouble
grote-murano-schaal-met-gouden-gele-en-groene-accenten-59-cm-2e-helft-20e-eeuw
Glas / Keramiek

Uitbundige grote indrukwekkende schaal met gouden gele en groene accenten. De schaal is aan de onderkant in wit glas uitgevoerd, wat de binnenkant extra accentueert. De schaal is uit prima vintage conditie met minimale gebruikssporen. Zondermeer een bijzonder Murano object wat in zowel een modern ...

€ 24,00
Eindtijd
Geplaatst door
DECADERS
emaux-de-longwy-schaaltje
Glas / Keramiek

Prachtig schaaltje van het franse Longwhy met opvallend kleurrijke, florale, emaille decoratie dat in glanzend hoogrelief is aangebracht. Het schaaltje heeft een afmeting van 16x16 cm. Het schaaltje is mooi gemerkt. Het schaaltje heeft 2 kleine chipjes op een hoek die zijn ingekleurd zodat het ei...

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
AstridST
murano-vaas-fazzoletto-pezzato-eli-vetri-arte-di-formentello
Glas / Keramiek

Afmetingen 16 cm x 3 cm x 16 cm Diameter16 cm Gewicht 450 g Leeftijd / Datering 1980 Herkomst Venezia Isola di Murano Fornace Eli Maker Eli Vetri d`Arte di Formentello Materiaal Agaat-Katedraal-glas-Murrine en Calcedonio
Tecnica: Vetro pezzato

...
€ 80,00
Eindtijd
Geplaatst door
ristorante
jean-luigi-2-keramische-vazen-gesigneerd
Glas / Keramiek

2 fraaie keramische ribbel vazen, onderop gesigneerd of met label Jean Luigi. Kleinste blauwige vaas, hoogte 17 cm, max doorsnede 13 cm. Grotere vaas hoogte 18 cm, doorsnede 14 cm.

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
estrel4
laatste-kans-keramische-oor-vaas
Glas / Keramiek

Fraaie stevige bruine keramische oor-vaas, vervaardiger onbekend.

Afmetingen: hals diameter 3 cm; hoogte 14 cm; buik diameter 14 cm. Gewicht ca. 500 gr. In mooie staat, niet gesigneerd.

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
estrel4
glasobject
Glas / Keramiek

Wavevaas - een fraai gedecoreerde vaas met een Van Gogh kleurenmotief.

€ 90,00
Eindtijd
Geplaatst door
DuBoisDouble
4-stuks-keramiek-gesigneerde-aardewerk-o-a-geert-kunen
Glas / Keramiek

4 Stuks gesigneerde aardewerk. (Keramiek) Afmetingen: Bruin beeldje met baby: H, 15 cm. Groen oor-vaasje: 12.5 cm. Geel/bruin vaasje: 15 cm. Wit vaasje: 11 cm. (zie foto,s voor de signatie,s) Conditie, Alle 4 stuks verkeren in perfecte staat. (puntgaaf) Het wordt zorgvulig ingepakt.

...
€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ankering
a-d-copier-voor-leerdam-blank-glazen-spijkerbol-klein-model
Glas / Keramiek

A.D. Copier voor Leerdam - Blank glazen spijkerbol - klein model. In goede conditie, heeft een hele lichte zweem van aanslag en twee kleine flinters op de bodem.

Afmetingen; 7 cm hoog en 7 cm in diameter

Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
Aantal biedingen
4
aldo-londi-voor-bitossi-grote-asbak-rimini-blue
Glas / Keramiek

Mooie grote modernistische aardewerk asbak uit de jaren'60 ontworpen door Aldo Londi voor Bitossi en voorzien van het bekende blauwe-groene glazuur Riminie Blue. In prima conditie, heeft een fleebite aan de onderzijde en wat glazuurschilfertjes. Aan de onderzijde staat er groot ingedrukt ITAL...

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
Aantal biedingen
2
flora-keramiek-mooie-strakke-witte-platelen-trompet-vaas
Glas / Keramiek

Flora keramiek - mooie strakke witte platelen trompet vaas modelnr. 880

In prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijdede gemerkt.

Afmetingen; 23,5 cm hoog en 11,5 cm in diameter (maximaal)

€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
floris-meydam-leerdam-4-limonadeglazen-met-luciferslijpsel-servies
Glas / Keramiek

Floris Meydam voor Leerdam - 4 limonadeglazen met luciferslijpsel servies "Tulp" uit 1952. Drie glazen zijn in perfecte conditie, geen beschadigingen of aanslag. Een glas heeft een flintertje op de rand.Niet gemerkt.

Afmetingen; 8,5 cm hoog en 7 cm in diameter

...
€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
amber-optisch-glazen-violenvaasje
Glas / Keramiek

Amber optisch glazen violenvaasje uit de late jaren'20 of begin jaren'30. het vaasje heeft een zilver merksticker maar deze is niet meer leesbaar. Mogelijk geproduceerd bij van de Waalse glasfabrieken zoals Doyen of Val St. Lambert, maar mogelijk ook een vaasje van Rimac of de Kristalunie...

€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
plateelbakkerij-zuid-holland-zeldzame-de-stijl-platelen-plastiek
Glas / Keramiek

Plateelbakkerij Zuid Holland - Zeldzame platelen standaard, gemaakt in opdracht voor het vijftigjarig van de organisatie AMA of AMH 1908-1958?

€ 48,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
hutschenreuther-kolibri-decor-porseleinen-mokka-serviesje-14-dlg
Glas / Keramiek

Hutschenreuther / Duitsland

mokka-serviesje / decor Kolibri / designer de Franse mode ontwerper Leonard.

14 delig/ mokka-kan / suikerpot / melkkan /11 kop en schotels ( 2 hg.)

prachtig decor / kwalitatief zeer hoogwaardig porselein

nooit gebruikt / nie...

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
mulders
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
3