Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
1
bernard-heesen-glazen-flesvaas-met-ingesloten-blauwe-kleurpoeders
Glas / Keramiek

Kunstenaar: Bernard Heesen
Jaartal: 1980
Afmetingen vaas: Hoogte: 23 cm Breedt: 10 cm Diepte: 10 cm
Gesigneerd: Ja, handgegrafeerd met initialen onderop.
Materiaal: dikwandige glazen flesvaas met ingesloten blauwe kleurpoeders

€ 180,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
glazen-object-blauw-op-rode-voet
Glas / Keramiek

Zwaar glazen object / kelk op voet

Hoogte ca 30 cm Gewicht ca 3 kg

Verzending in solide verpakking voor rekening en  risico koper.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
jozo
paul-isling-voor-orebro-glassworks-twee-glazen-boekenhouders
Glas / Keramiek

Paul Isling voor Orebro Glassworks - twee blockglazen boekenhouders uit de sterrenbeeld serie. Op de een zijn tweelingen afgebeeld en op de ander een weegschaal. In prima onbeschadigde conditie, niet gemerkt. Als bonus ook nog iceblock glazen presse papier met de afbeelding van twee vogels op een ...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
koninklijke-goedewaagen-mosa-maastricht-twee-art-deco-knijpkannen
Glas / Keramiek

Lot van twee art deco knijpkannen, een van plateel uitgevoerd bij de aardewerkfabriek Goedewaagen uit Gouda en een porseleinen uitgevoerd bij Mosa uit Maastricht. Beide kannen zijn uitgevoerd in grijs en bruintinten. De Mosa kan is voorzien van spuitglazuur en die van Goedewaagen van stroomglazuur...

€ 28,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
empoli-grote-oranje-rode-optische-vaas
Glas / Keramiek

Zeer mooie rood oranje hand geblazen optische vaas zeer waarschijnlijk geproduceerd bij een van de Italiaanse glasfabrieken in Empoli of Florence. De vaas is helaas niet gemerkt. In prima onbeschadigde conditie, geen aanslag wel wat licht op de bodem van de vaas.

Afmetingen; 35 cm hoog ...

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
murano-vaas
Glas / Keramiek

murano vaas

hoogte 28.cm

in goede staat

Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
fremiet
Aantal biedingen
4
amsterdamse-school-lamp-atelier-w-bogtman-haarlem
Glas / Keramiek

ATELIER W BOGTMAN HAARLEM

amsterdamse school lampje

Hoog 26 cm

Helemaal compleet en brandend

Glas in lood helemaal gaaf en orgineel

Op een orginele houten console

VERZENDEN 8,60 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

of OPHALEN bij KUNSTKAB...

€ 450,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
lv-cermic-belgie-hazewind-hond
Glas / Keramiek

LV CERAMIC

GEMERKT

HAZEWIND HOND

hoog 19 cm

lang 33 cm

ZEER GOEDE STAAT / GAAF

VERZENDEN AANGETEKEND OF OPHALEN IN ZAANDAM

€ 85,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
corneille-porseleinen-bord-de-vuurvogel
Glas / Keramiek

Het bord wordt aangeboden in de originele doos.

Gesigneerd met "Corneille" in het bord.

Doorsnede: 30 cm.

Conditie: in perfecte staat.

€ 38,00
Eindtijd
Geplaatst door
aartdejongjunior
corneille-oven-vis-schaal
Glas / Keramiek

(Oven)schaal in typische Corneille kleuren en design.
Afmetingen: 24 cm x 18 cm x 5 cm.
In zeer goede conditie.

De schaal wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
quentin
jan-des-bouvrie-herman-brood-porseleinen-vaas
Glas / Keramiek

Zeer gelimiteerde vaas ontworpen door Jan des Bouvrie voor Koninklijke Porceleyne Fles te Delft.

Gedecoreerd door Herman Brood, signatuur aan de onderzijde.

De vaas meet 31 cm. en is in uitstekende conditie.

Gezien de kwetsbaarheid ...

€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
MBZ
gouds-plateel-5-verschillende-decors-en-maten
Glas / Keramiek

5 Stuks Gouds Plateel. Grote Kan. Gemerkt, Regina. Afm: 33 cm. Kleine Kan. Gemerkt, Berka. Afm: 15 cm. Bord. Gemerkt, Unique. Afm Dia: 18.5 cm. Potje. Gemerkt, Prinses, Ivora. Afm: 6 cm. Vaas. Gemerkt, Ramia. Afm: 12 cm. Alles verkeerd in topstaat, perfect. Wordt extra goed ingepakt, zodat er nik...

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ankering
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
1