Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
2
de-vier-paddestoelen-vaas-model-42
Glas / Keramiek

Mooie maar helaas wat beschadigde kunst aardewerken vaas model 42 van De Vier Paddestoelen uit Utrecht. De vaas heeft een lichtbruine en grijs stroomglazuur. Op de bovenrand zitten talloze chips en fleebites en een enkel klein haarlijntje. De vaas is gemerkt met een van de latere merken uit de per...

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
norman-rockwell
Glas / Keramiek

Mooi herdenkingsbordje. Uit de Tender Loving Care reeks. Beperkte oplage. Dit is een bordje uit de limited edition. 25 cm doorsnede.

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
yolletje
art-nouveau-bokaal-van-glas
Glas / Keramiek

Bijzondere Art Nouveau glasbokaal. Volledig handgeblazen. Afkomsting uit de (omgeving) van Murano.

Hoogte 34,5cm
Diepte 18cm
Staat: Onberispelijk

(Gezien de kwetsbaarheid is de verzending duurder dan normaal)

...
€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
krooijakkers
rouen-frans-faience-kandelaar
Glas / Keramiek

Authentiek en uniek handgeschilderde Frans Faience aardewerk kandelaar eind 19de eeuw.

Gesigneerd: Rouen.

Afmetingen: Hoogte 29,5 cm

Voet 10,5 x 10,5 cm

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
vanharten
moser-karlsbad-art-deco-facet-glazen-zeshoekige-vaas
Glas / Keramiek

Moser Karlsbad - art deco facet blanke glazen vaas. In prima vrijwel onbeschadigde conditie, geen aanslag wal licht vuil. Niet gemerkt.

Afmetingen; 22,5 cm hoog en 11,5 x 7 cm groot.

€ 19,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
andries-copier-bewerkt-glas-bowlpot-met-negen-glaasjes
Glas / Keramiek

De glaskunstenaar Andries Copier ( 1901 - 1991 ), de man die in Leerdam ook lange tijd vele ontwerpen maakte voor gebruiksglas, maakte het ontwerp voor dit bowlstel al in de periode 20/30. ( zie o.m. pag. 11 van Leerdam verkoop catalogus 1937 ) Vanwege het succes van dit product werd het een aant...

€ 180,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdrianusK
andries-copier-blank-glas-design-vaas
Glas / Keramiek

Andries Copier ( 1901 - 1991 ) ontwierp deze vaas voor de Glasfabrieken Leerdam in 1954.

De evenwichtige vehoudingen van dit ontwerp ( '' de gulden snede '' ?) maakte ook van deze vaas een succes voor Leerdam.

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdrianusK
Glas / Keramiek

Glaskunstenaar Andries Copier was als hoofd van de ontwerpafdeling van de Glasfabrieken in Leerdam ook lange tijd ( eind- )verantwoordelijk voor de vormgeving van de collectie gebruiksglas, zoals serviezen en vazen.

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdrianusK
Glas / Keramiek

Glasontwerper Andries Copier ( 1901 - 1991 ) heeft in Leerdam veel nieuwe modellen vazen voor dagelijks gebruik een commercieel succes zien worden.

€ 95,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdrianusK
andries-copier-blank-glas-design-vazen
Glas / Keramiek

Twee vazen die Andries Copier voor Leerdam ontwierp en die zowel vòòr als na 1950 in productie werden genomen. Deze vaas is dus zowel gesigneerd als ongesigneerd op de markt gebracht. Een exemplaar is op de vaas zelf gemerkt met het etsmerk van de A.M.N.B.

Dit stel vazen ...

€ 110,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdrianusK
scheurich-vaas-in-prima-staat
Glas / Keramiek

Fabriek: Scheurich - West Germany

Model: 517-30

Kleur: oranje / bruin / gebroken wit

Hoogte: 30 cm

Diameter: 12 cm

Gemerkt: op bodem W-Germany / 517-30

€ 14,00
Eindtijd
Geplaatst door
RVDBHK
4-stuks-keramiek-gesigneerde-aardewerk
Glas / Keramiek

4 Stuks gesigneerde aardewerk. Rood Vaasje. H, 11 cm. Groen Schaaltje. D, 13.5 cm. H, 7 cm. Blauw Oor-Vaasje. H, 14 cm. Bruine Kan met Oor. H, 12.5 cm. zie de foto,s voor de signatie,s. Alle 4 stuks verkeren in perfecte staat. (Puntgaaf) Wordt zorvuldig ingepakt, zodat er niks mee kan gebeuren.

...
€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ankering
ontwerper-onbekend-4-delige-glazen-design-combinatie
Glas / Keramiek

Fraaie 4-delige glazen design combinatie bestaande uit: 1 schaal, 2 vazen en 1 kaarsenhouder. Vervaardigd uit glaspasta in amber bruine kleuren, organische stijl, ontwerper onbekend, Begin 21e eeuw. Schaal afm: doorsnede 31 cm, hoogte 11 cm, gewicht 1,8 kg; bolle vaas afm. doorsnede 13 cm, hoogt...

€ 115,00
Eindtijd
Geplaatst door
ffagott
madonna-en-kind-wien-keramiek
Glas / Keramiek

WIEN KERAMOS

MADONNA EN KIND

HOOG 30 CM

GEMERKT ONDERZIJDE

100 % GAAF zonder restauraties

HERKOMST ANTIEKHANDEL DEN HAAG

VERZENDEN AANGETEKEND en GOED VERPAKT

OF OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM

...
€ 135,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
villeroy-boch-beeld-leeuw-van-patrick-villas
Glas / Keramiek

LEEUW

door PARTICK VILLAS geb 1961

VOOR BOCH

GESIGNEERD EN GENUMMERD ONDER

HOOG 43 CM

VOET 20 X 30 CM

100% GAAF zonder restauraties

VERZENDEN 15 e AANGETEKEND OF OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM

...
€ 200,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
laatste-kans-murano-blauwe-knobbelvaas
Glas / Keramiek

Fraaie blauwe glazen knobbelvaas van Murano, ca. 1975.

Hoogte 23 cm, max. doorsnede onderin 9,5 cm. Niet gesigneerd.

Huidig bod
€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
estrel4
Aantal biedingen
1
raku-kunst-aardewerken-met-lichtblauw-lavaglazuur
Glas / Keramiek

Raku kunst aardewerken met lichtblauw lavaglazuur. Maker of keramist niet bekend, de vaas is niet gemerkt. In prima onbeschadigde conditie.

Afmetingen; 23 cm hoog en maximaal 15 cm in diameter

€ 19,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
corneille-3-ontbijtsets
Glas / Keramiek

3 ontbijtsets van Corneille. Twee nog in de originele verpakking.

Elke set bestaat uit een bordje, een mok met oor en een eierdop.

Worden zorgvuldig verpakt, aangetekend verzonden.

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
quentin
corneille-oven-vis-schaal
Glas / Keramiek

Oven(vis) schaal in typische Corneille kleuren en design.

Afmetingen: 24 x 18 x 5 cm.

In  goede conditie. Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
quentin
murano-glas-twee-rookglazen-figuren-van-een-eend
Glas / Keramiek

Murano glas - twee rookglazen figuren van een eend. Een zittende en een staande eend, allebei in prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt.

Afmetingen staande eend; 19 cm hoog

Afmetingen zittende of liggende eend; 12 cm hoog en 16 cm breed

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
frederik-wolterman-1895-1988-weert-met-toren-en-h-martinus-email-op-koper
Glas / Keramiek

EMAIL OP KOPEREN PANEEL, 242 X 106 MM, IN ZEER GOEDE STAAT.

BEVESTIGD OP EEN PANEEL VAN GEFINEERD HOUT, 28 X 14.5 CM.

N.B. INDIEN PER OMGAANDE BETAALD KAN IK MAANDAG 31 JULI VERZENDEN. DAARNA BEN IK 2 WEKEN MET VAKANTIE EN WORDT HET WERK VANAF 14 AUGUSTUS VERZONDEN.

...
€ 80,00
Eindtijd
Geplaatst door
Miles
corry-ammerlaan-van-niekerk-set-van-2-stapelbekers-en-2-longdrinkglazen
Glas / Keramiek

Set van twee hoge glazen met gekleurde 'keien' erop en dikke zware bodem

Twee stapelbekers met gekleurde doorlopende lijnen

Kunstenares: Corry Ammerlaan van Niekerk (CAN)

Gesigneerd CAN

In perfecte staat

...

€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kvinne
corneille-de-vuurvogel-porseleinen-bord
Glas / Keramiek

Het bord "De Vuurvogel" van Corneille heeft een doorsnede van 30 cm.

in goede staat, zonder originele verpakking

op voor- en achterzijde is het bord voorzien van de signatuur van de kunstenaar

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
jenny32
Aantal biedingen
2
tabakspot-molen-delft-s-met-tinnen-deksel
Glas / Keramiek

Prachtige pot afgewerkt met tin en tinnen deksel, hij is behoorlijk oud, daardoor ook watkrakalee, in mooie staat, gemerkt, hoog 20cm, doorsnee buik 14cm

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
jenny32
irene-huller-sierbord-met-messing-rand-europese-steenreiger
Glas / Keramiek

Prachtig bord van keramiek met messing rand, met de afbeelding van een Europese Steenreiger

gemaakt door Irene Huller, het bord is gemerkt, en ook een signatuur aan de voorzijde, het messing heeft ook een merkteken

word zonder standaard geleverd

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
jenny32
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
2