Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
2
goldan-talast-grote-psychedelische-hand-geblazen-glazen-vase
Glas / Keramiek

Goldan Talast - Grote psychedelische hand geblazen glazen vase

Mooie grote psychedelische handgeblazen vaas van Goldan Talast uit de jaren'70. Fel gele kleur grillige vormen en geecoreerd aan de buitenzijde met meerkleurige glasdraden. Allemaal handwerk. In prima onbeschadigde condi...

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
jan-van-der-vaart-voor-rosenthal-kleurrijke-vaas
Glas / Keramiek

JAN VAN DER VAART VOOR ROSENTHAL

Hoogte : 17 cm.
Breedte in midden : 8 cm.
Stempel van echtheid op bodem van de vaas
In onberispelijke conditie

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
mplein
jasba-1105-42-west-germany-design-grote-vintage-keramiek-glazuur-vaas
Glas / Keramiek

Prachtige, groot formaat, Jasba 1105-42 vaas.

Vintage Western Germany Westgpottery, Duitse keramiek fat lava vaas, retro design jaren '60, uitgevoerd in prachtig oranje glazuur.

Hoogte 42 cm, diameter 26 cm.

Huidig bod
€ 41,00
Eindtijd
Geplaatst door
Lombardhuys
Aantal biedingen
16
piet-kurstjens-de-olde-kruyk-sequoia-vazen
Glas / Keramiek

Verzameling van 13 decor vaasjes (+1 twijfelgeval)
Naam: Sequoia
Ontwerp: Piet Kurstjens
Jaar: 1970-
Keramiek Atelier: De Olde Kruyk Milsbeek
Hoogte: grootste vaasje 16 cm , kleinste 8.5 cm
Conditie: goede staat, kleine glazuurfoutjes en 1 chip.

...
€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
Goedgevonden
jan-oosterman-jr-keramiek-sculptuur-alpino
Glas / Keramiek

Keramiek sculptuur  -  4-zijdig gedecoreerd met glazuur, acryl en bladgoud - gesigneerd - 1991
Kunstenaar: Jan Oosterman jr. (1911 Blaricum - 1996 Maarssen)
Gesigneerd (achterzijde): JAN O
Afmetingen: hoogte 16 cm; breedte 5 cm; diepte 10 cm
Materiaal: keramiek
...

Huidig bod
€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
CIRQ_Collection
Aantal biedingen
2
conische-zwart-glazen-vaas-met-gestileerd-decor-1990
Glas / Keramiek

Puntgaaf
In het decor is gebruik gemaakt van verschillende kleurschakeringen, zie foto's.

Afmeting:
H: 13,2 cm ø hals: 3,8 cm ø voet: 12,2 cm

Huidig bod
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Maenoir
Aantal biedingen
13
jan-baartscheer-keramiek-dekseldoos-schoonhoven
Glas / Keramiek

Prachtige keramiek dekseldoos naar een ontwerp van Jan Baartscheer. Afmeting 20x20x7 cm. Conditie goed, minimale gebruikssporen. Met certificaat.

Huidig bod
€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
Depot Leerdam
Aantal biedingen
1
hennie-vos-keramiek-dekseldoos-schoonhoven
Glas / Keramiek

Prachtige keramiek dekseldoos naar een ontwerp van Hennie Vos. Doorsnede 20 cm, conditie goed, minimale gebruikssporen.

€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
Depot Leerdam
mikeal-kenlind-voor-vas-vitreum-kristallen-beer
Glas / Keramiek

Prachtige kristallen beer van dit beroemde zweedse merk. Hoogte 11 cm, conditie als nieuw in originele verpakking.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Depot Leerdam
willem-heesen-vaas-rosetta
Glas / Keramiek

Prachtige vaas uit de Rosetta serie 1968, gemaakt bij Royal Leerdam. Hoogte 22 cm, conditie goed, minimale gebruikssporen.

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
Depot Leerdam
judith-rigter-odedoos
Glas / Keramiek

Grappige dekseldoos met spiegeltje, afmeting 13,5x13,5x6 cm. Conditie lichte gebruikssporen.

€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
Depot Leerdam
leo-pors-6-keramiek-mokken-schoonhoven
Glas / Keramiek

6 prachtige mokken met verschillende afbeeldingen van Leo Pors. Mokken zijn 8,5 cm hoog. Originele doos. Conditie mokken goed, doos sporen van opslag.

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
Depot Leerdam
anton-vrede-wandbord-gelimiteerde-uitgave-plateelbakkerij-schoonhoven
Glas / Keramiek

Gesigneerd voor en achter gedateerd '99 genummerd 83/ 90 Plateelbakkerij Schoonhoven

doorsnede 30,5 cm

Anton VREDE

Kunstschilder, graficus

Geboren in Willemstad, Curaçao, 1953

€ 27,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ami
judith-rigter
Glas / Keramiek

Aardewerken schaal,  diameter 20 cm, 5 cm hoog, Schoonhoven keramiek

In uitmuntende conditie

€ 19,00
Eindtijd
Geplaatst door
mplein
corneille-2-items-6-onderzetters-beschuitbus-l-été-commencant
Glas / Keramiek

Item 1:
Corneille - zes prachtige onderzetters 'L'été commencant'
Gesigneerd, in uitmuntende staat

Item 2:
Beschuitbus Corneille 'L'été commencant'
Gesigneerd

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
mplein
corneille-bord-vuurvogel-rode-vogel
Glas / Keramiek

Het bord "De Vuurvogel" van Corneille heeft een signatuur aan voor- en achterzijde.

Puntgaaf. Doorsnede 30 cm. Gesigneerd in de druk, voor- en achterkant.

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
colourfulartlimburg
max-verboeket-antiqua-schaal
Glas / Keramiek

Titel: Antiqua schaal

Gesigneerd: Merkstempel antiqua aan de onderzijde

Jaartal: jaren 60

Afmetingen: doorsnede ca. 34 cm

Materiaal: Kristal

Conditie: De schaal is in perfecte staat

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Martha
ritzenhoff-ufo-s-mark-oliver-en-demetrios-psillos
Glas / Keramiek

RITZENHOFF heeft 28 kunstenaars gevraagd een ontwerp te maken
voor hun waxinelichthouder 'UFO".
Deze twee zijn van Mark Oliver en Demetrios Psillos

Hoogte: 4 cm.
Breedte : 11 cm.

Beide items zijn in uitmuntende staat

...
€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
mplein
maya-wildevuur-grote-schaal-wandbord-op-de-vleugels-2002
Glas / Keramiek

Maya Wildevuur grote vierkante schaal /wandbord:Op de vleugels 2002

34,5 x 34,5 Gelimiteerde oplage gemaakt bij Schoonhoven Keramiek in originele doos

vrouw / Nederlands

aquarellist, schilder, textielkunstenaar, galeriehouder

...
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ami
raphaël-hermans-voor-royal-goedewaagen-grote-schaal
Glas / Keramiek

Prachtige gesigneerde schaal ontworpen door Raphaël Hermans en gemaakt door Royal Goedewaagen.
De diameter van de schaal is 39,5 cm hoog 8 cm

€ 19,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ami
corneille-ontbijtset-in-originele-verpakking
Glas / Keramiek

Corneille, ontbijtset in originele verpakking
De ontbijtset bestaat uit een ontbijtbordje, een eierdopje en een beker. I

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
mplein
holland-handelsmerk-amsterdamse-school-sierbord-chris-van-der-hoef-attr
Glas / Keramiek

Uitstekend ontworpen Holland Handelsmerk 'Amsterdamse school' art deco sierbord 'Oost west Thuis Best' met mooie typografie.

Het bord is in uitstekende vintage staat.

ø 22, 5 cm

€ 14,00
Eindtijd
Geplaatst door
DECADERS
egermann-rode-optisch-geslepen-vaas-met-gegraveerd-flora-en-fauna-decor
Glas / Keramiek

UIt de eerste helft van de 20e eeuw

Indrukwekkende verfijnde rode optisch geslepen Boheemse Egermann vaas met gegraveerd flora en fauna decor. De vaas is afgewerkt met gouden biezen en een gouden rand. Aan de onderzijde is deze voorzien van een optisch geslepen decor. Daarboven is een ...

Huidig bod
€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
DECADERS
Aantal biedingen
1
grote-polychrome-kandelaar-potters-pottenbakkeij-midden-20e-eeuw
Glas / Keramiek

Goed ontworpen (Potters pottenbakkeij) Henk Potters Grote polychrome kandelaar. De kandelaar is in prima staat.

Hoogte: ca 20
ø ca. 17 cm

Het pakket wordt internationaal met track & trace verzonden

...
€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
DECADERS
damien-hirst-doorways-to-the-kingdom-of-heaven
Glas / Keramiek

Porseleinen espresso kopje met schotel
Gebaseerd op Damien Hirst's artwork 'Doorways to the Kingdom of Heaven'.
Door het anamorphe design reflecteert de afbeelding van het schoteltje op het zilverkleurig porseleinen kopje

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
quentin
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
2