5. Alliance Graphique

Alliance Graphique

Opgericht in 1952

Alliance Graphique International

Alliance Graphique International (AGI) is een internationale organisatie voor professionele grafische ontwerpers en vormgevers. Het lidmaatschap van AGI is prestigieus, alleen door middel van een uitnodiging om werk te presenteren aan een jury kan men lid worden.

Techniek Hardcover
Afmetingen 26 x 26 cm (h x b)
€ 40
Max Kisman - INFO TYPE 1-500 mk 89 kopen? Bied vanaf 40!
Max Kisman (1953) Nederlands INFO TYPE 1-500 mk 89
Afmetingen 24 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Afmetingen 55 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Direct kopen
Jan Bons - Hoera AMERIKA - zeefdruk uit 1967 - vermeld in het standaardwerk uit 2007 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Bons (1918-2012) Nederlands Hoera AMERIKA - zeefdruk uit 1967 - vermeld in het standaardwerk uit 2007
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen