5. Centrale Kunstenaars Commissie

Centrale Kunstenaars Commissie

De Centrale Kunstenaars Commissie was een illegale landelijke organisatie die kunstenaars financieel steunde die geen lid waren geworden van de Kultuurkammer gedurende de Duitse bezetting.

Jan Wiegers - Droge naald ets: zandafgraving kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets: zandafgraving
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Jan Wiegers - Droge naald ets: landschap kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets: landschap
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Jan Wiegers - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 33 x 26.5 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Jan Wiegers - Houtsnede 'Landschap' kopen? Bied vanaf 100!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Houtsnede 'Landschap'
Afmetingen 32 x 47 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Henk Henriet - Urker visser kopen? Bied vanaf 95!
Henk Henriet (1903-1945) Nederlands Urker visser
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 54 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Adriaan Lubbers - Portret van Leo Gestel kopen? Bied vanaf 1500!
Adriaan Lubbers (1892-1954) Nederlands Portret van Leo Gestel
Afmetingen 68 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Jan Wiegers - Ets: Zugersee - 1925 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Ets: Zugersee - 1925
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Jan Wiegers - Ets: 2 schakende heren kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Ets: 2 schakende heren
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 27.5 x 20 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Jan Wiegers - Twee naakten - De Ploeg kopen? Bied vanaf 65!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Twee naakten - De Ploeg
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20 x 24.5 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Adriaan Lubbers - 2x: New York & gids Deurne 1988 kopen? Bied vanaf 40!
Adriaan Lubbers (1892-1954) Nederlands 2x: New York & gids Deurne 1988
Techniek Softcover
Afmetingen 22.5 x 16.5 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen