5. Centrale Kunstenaars Commissie

Centrale Kunstenaars Commissie

De Centrale Kunstenaars Commissie was een illegale landelijke organisatie die kunstenaars financieel steunde die geen lid waren geworden van de Kultuurkammer gedurende de Duitse bezetting.

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jan Wiegers - geen titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers - geen titelTekening / Aquarel

Geplaatst doorculvrij

Eindtijd 08-12-2022 om 20:48

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen38.5 cm x 33 cm (h x b)
IngelijstIngelijst