5. Beroepsvereniging Fotografen

Beroepsvereniging Fotografen

Opgericht in 1945

GKf Fotografen

Opgericht in 1945 als onderdeel van de Federatie van Beroepsverenigingen van Kunstenaars; werd in 1968 een zelfstandige beroepsvereniging van fotografen. GKf is een platform voor een groep fotografen die zich beizg houden met social engagement, en komt voor uit de beroepsvereniging fotografen GKf. Leden van de GKf komen uit zowel de documentaire, commerciële als autonome fotografische hoek. Dit is omdat een fotograaf bij het GKf moet passen om lid te kunnen worden. Dit heeft dan ook een brede betekenis. Voor de fotografen van GKf zijn inhoud en kritische blik belangrijk. Via de fotografie geven de fotografen van GKF uiting aan hun persoonlijke en maatschappelijke visie.

Er worden 43 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Paul Huf - Lot van twee foto's, Portretten van Hans Braucke en Juliaan Bierens - de Haan kopen? Bied vanaf 1!
Paul Huf - Lot van twee foto's, Portretten van Hans Braucke en Juliaan Bierens - de Haan

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1950
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen27 cm x 22 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Bert Houweling - Foto, Roos 1 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Bert Houweling - Foto, Roos 1 - Ingelijst

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2002
TechniekC-Print
Afmetingen63 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Margriet Smulders - Grote C Print op dibond: Gladiatoren (bloemen) - 2001 kopen? Bied vanaf 1295!
Margriet Smulders - Grote C Print op dibond: Gladiatoren (bloemen) - 2001

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1999
TechniekC-Print
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 185!
Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen22 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Laatste
kans
Erwin Olaf - foto: Twee bezoekers van 'Kuifje in Excelsis', Paradiso, Amsterdam, 1986 kopen? Bied vanaf 375!
Erwin Olaf - foto: Twee bezoekers van 'Kuifje in Excelsis', Paradiso, Amsterdam, 1986

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
TechniekC-Print
Afmetingen30.5 cm x 24 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Bert Houweling - Foto, Paignton - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Bert Houweling - Foto, Paignton - Ingelijst

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
TechniekC-Print
Afmetingen60.5 cm x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kurt Lob - Mort - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Kurt Lob - Mort - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1964
TechniekLitho
Afmetingen15 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul den Hollander - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Paul den Hollander - zonder titel

Fotografie

Geplaatst doorBonaMi

Jaartal1984
TechniekC-Print
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Eva Besnyo - Zigeunermuzikanten 1931 kopen? Bied vanaf 250!
Eva Besnyo - Zigeunermuzikanten 1931

Fotografie

Geplaatst doorRenard

Jaartal1993
TechniekGemengde techniek
Afmetingen21.8 cm x 18.4 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Bert Houweling - Foto, Vouthanas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Bert Houweling - Foto, Vouthanas - Ingelijst

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekC-Print
Afmetingen68 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bert Houweling - Roos 18 kopen? Bied vanaf 10!
Bert Houweling - Roos 18

Fotografie

Geplaatst doorArtzaanstad

Jaartal2005
TechniekC-Print
Afmetingen78 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jan Versnel - Foto: kopen? Bied vanaf 40!
Jan Versnel - Foto:

Fotografie

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Afmetingen17.5 cm x 22.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Versnel - Foto:

Fotografie

IngelijstNiet Ingelijst
Jan Versnel - Foto: fabriek kopen? Bied vanaf 40!
Jan Versnel - Foto: fabriek

Fotografie

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Versnel - Foto - gestempeld kopen? Bied vanaf 40!
Jan Versnel - Foto - gestempeld

Fotografie

IngelijstNiet Ingelijst
Hans Aarsman - Waterhuizen kopen? Bied vanaf 600!
Hans Aarsman - Waterhuizen

Fotografie

Geplaatst doorarne

Jaartal1988
TechniekC-Print
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cas Oorthuys - Rotterdam, 1954 kopen? Bied vanaf 1250!
Cas Oorthuys - Rotterdam, 1954

Fotografie

Geplaatst doorarne

Jaartal1954
Afmetingen41.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kurt Lob - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Kurt Lob - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal2010
TechniekPotlood
Afmetingen19 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kurt Lob - Onleesbare titel kopen? Bied vanaf 80!
Kurt Lob - Onleesbare titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1987
TechniekPotlood
Afmetingen21 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan van Veen - Ethiopië kopen? Bied vanaf 65!
Jan van Veen - Ethiopië

Fotografie

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
Afmetingen42 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Veen - Koerdistan kopen? Bied vanaf 65!
Jan van Veen - Koerdistan

Fotografie

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
Afmetingen61 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lex Metz - Parijs. kopen? Bied vanaf 29!
Lex Metz - Parijs.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAkke

Jaartal1956
TechniekOffset
Afmetingen31 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul den Hollander - "Untitled" kopen? Bied vanaf 85!
Paul den Hollander - "Untitled"

Fotografie

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Dekkers - Bulb Fields Noordoostpolder - 1979 - genummerd 62/300 kopen? Bied vanaf 175!
Ger Dekkers - Bulb Fields Noordoostpolder - 1979 - genummerd 62/300

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Jaartal1979
TechniekVaria
Afmetingen49 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Jan van Keulen - 2 litho's: Bloemstilleven en Dormeuse kopen? Bied vanaf 60!
Jan van Keulen - 2 litho's: Bloemstilleven en Dormeuse

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet van Leeuwen - ''Recycling'' , 1983/84 (Groot formaat) kopen? Bied vanaf 35!
Piet van Leeuwen - ''Recycling'' , 1983/84 (Groot formaat)

Fotografie

Geplaatst doordjs

Jaartal1984
TechniekC-Print
Afmetingen92 cm x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet van Leeuwen - ''Bericht aan Giambattista della Porta'' Napels, 1984 (Groot formaat) kopen? Bied vanaf 35!
Piet van Leeuwen - ''Bericht aan Giambattista della Porta'' Napels, 1984 (Groot formaat)

Fotografie

Geplaatst doordjs

Jaartal1984
TechniekC-Print
Afmetingen94 cm x 139 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet van Leeuwen - ''Het antwoord van Giambattista della Porta'' Napels, 1984 (Groot formaat)) kopen? Bied vanaf 35!
Piet van Leeuwen - ''Het antwoord van Giambattista della Porta'' Napels, 1984 (Groot formaat))

Fotografie

Geplaatst doordjs

Jaartal1984
TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Noordhoek - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Wim Noordhoek - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorppwillemsen

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Margriet Smulders - Luna, C-Print op dibond (met ophangsysteem, groot!) kopen? Bied vanaf 1950!
Margriet Smulders - Luna, C-Print op dibond (met ophangsysteem, groot!)

Fotografie

Geplaatst doorRosser

Jaartal2002
TechniekC-Print
Afmetingen125 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
Aart Klein - Drie foto's van het boerenleven kopen? Bied vanaf 99!
Aart Klein - Drie foto's van het boerenleven

Fotografie

Geplaatst doorBokito010

TechniekC-Print
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Aart Klein - Twee natuurfoto's kopen? Bied vanaf 90!
Aart Klein - Twee natuurfoto's

Fotografie

Geplaatst doorBokito010

Jaartal1985
Afmetingen25.5 cm x 20 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Johan van der Keuken - Paris Mortel kopen? Bied vanaf 750!
Johan van der Keuken - Paris Mortel

Kunstboeken

Geplaatst doorBokito010

Jaartal1963
TechniekHardcover
Afmetingen28.7 cm x 22.0 cm (h x b)
Bert Houweling - Foto, Folkestone - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Bert Houweling - Foto, Folkestone - Ingelijst

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
TechniekC-Print
Afmetingen50 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bert Houweling - Foto, Venice - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Bert Houweling - Foto, Venice - Ingelijst

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1978
TechniekC-Print
Afmetingen73 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lex Metz - Circus kopen? Bied vanaf 35!
Lex Metz - Circus

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts
Afmetingen52 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Wessel - Herman Brood kopen? Bied vanaf 90!
Gerard Wessel - Herman Brood

Kunstboeken

Geplaatst doorBokito010

Jaartal1990
TechniekSoftcover
Afmetingen32.5 cm x 24.0 cm (h x b)
Martin Thomas - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Martin Thomas - zonder titel

Fotografie

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen58 cm x 48 cm (h x b)
Paul den Hollander - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Fotografie

Geplaatst doorBonaMi

TechniekC-Print
IngelijstIngelijst
Bert Houweling - Foto, Penzance - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Bert Houweling - Foto, Penzance - Ingelijst

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekC-Print
Afmetingen77.5 cm x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bert Houweling - Foto, Eastbourne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Bert Houweling - Foto, Eastbourne - Ingelijst

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekC-Print
Afmetingen78 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cas Oorthuys - Foto kopen? Bied vanaf 69!
Cas Oorthuys - Foto

Fotografie

Afmetingen20 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kurt Lob - Bordeelbezoek - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!
Kurt Lob - Bordeelbezoek - Kleurenlitho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd