5. Gooisch Scheppend Ambacht

Gooisch Scheppend Ambacht

Opgericht in 1949

Gooisch Scheppend Ambacht

Een nieuwe Gooische kunstenaarsvereniging, het Gooisch Scheppend Ambacht, trok veel verschillende disciplines binnen de toegepaste kunst. Het GSA maakte deel uit van de landelijke organisatie COSA. In 1951 opende de GSA de deuren van haar eigen expositieruimte. Steeds meer kunstenaars melden zich aan bij GSA, mede vanwege de regelmatig georganiseerde feesten. Uiteindelijk wordt het ledenaantal bijna te hoog voor een vereniging die regelmatig werk tentoon wil stellen. Naarmate de tijd vorderde, wilde de GSA zich ook openstellen voor leden van buiten het Gooi. De naam Gooisch Scheppend Ambacht veranderd in Genootschap voor Samenwerkende Ambachtskunstenaars en GSA wordt Kunstenaarsvereniging GSA. Andere kunstdisciplines worden nu ook getoond.

Er worden 3 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Rien Goene - Geometrisch Abstract Plastiek kopen? Bied vanaf 650!
Rien Goene - Geometrisch Abstract PlastiekBeeld / Object

Geplaatst doorArtandDesignonline

TechniekIJzer
Afmetingen27 cm x 30 cm x 25 cm (h x b x d)
Gewicht11400 g
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Rien Goene - Model kopen? Bied vanaf 375!
Rien Goene - ModelSchilderij

Jaartal1964
TechniekAcryl
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Rien Goene - Paradijsvogel kopen? Bied vanaf 750!
Rien Goene - ParadijsvogelBeeld / Object

TechniekBrons
Afmetingen50 cm x 24 cm x 12 cm (h x b x d)