5. Kristelijk Kunstenaarsverbond AKKV

Kristelijk Kunstenaarsverbond AKKV

Opgericht in 1920

filters 1

Algemeen Kristelijk Kunstenaarsverbond

Het AKKV, Algemeen Kristelijk Kunstenaarsverbond, werd opgericht onder de naam Algemeen Katholieke Kunstenaarsvereniging. De AKKV werd opgericht als een landelijke overkoepelende katholieke kunstenaarsorganisatie. Binnen de AKKV bevinden zich enkele vakgroepen, zoals Bouwkunst en Beeldende Kunsten. Na de Tweede Wereldoorlog fuseerden enkele vakgroepen waardoor het ledenaantal steeg. In de jaren ’80 veranderde de naam van de AKKV naar Algemeen Kristelijk Kunstenaarsverbond.

Lode Sengers - Portret kopen? Bied vanaf 45!
Lode Sengers (1896-1956) Nederlands Portret
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Edmond Wingen - Zomers Limburgs platteland 1955 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Edmond Wingen (1906-1971) Nederlands Zomers Limburgs platteland 1955 - mooi ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 44 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Edmond Wingen - Maastricht, Herv. Matthiaskerk 1955 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Edmond Wingen (1906-1971) Nederlands Maastricht, Herv. Matthiaskerk 1955 - mooi ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Edmond Wingen - Frans berglandschap ca. 1955 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
Edmond Wingen (1906-1971) Nederlands Frans berglandschap ca. 1955 - mooi ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Adriaan van der Plas - Kerk te Assisi kopen? Bied vanaf 200!
Adriaan van der Plas (1899-1974) Nederlands Kerk te Assisi
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Charles thomas Nix - Grote jaren 50 pastelkrijt tekening "vrouwelijk naakt" gesigneerd kopen? Bied vanaf 31!
Charles thomas Nix (1904-1998) Nederlands Grote jaren 50 pastelkrijt tekening "vrouwelijk naakt" gesigneerd
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen