Abraham Delfos (1731-1820)
Raadhuis langs de Breedestraat in Leiden
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 40.5 x 45.5 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |

Opgericht in 1648
Het Sint-Lucasgilde was de naam van verschillende broederschappen in verschillende steden die zich bezighield met de bescherming van kunstenaars in de betreffende stad. De eerste Sint-Lucasgilde werd in 1382 in Antwerpen opgericht, nog niet onder die naam. Het Sint-Lucasgilde bemoeide zich met de kunstenaars en de kunstambachten, zoals goud-, en zilversmeedwerk. Het bestaan van de gildes loopt door tot in de 18e eeuw.
| Techniek | Gravure |
| Ingelijst | Ingelijst |